Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érti meg a baba amit...

Mikor érti meg a baba amit mondunk neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha valamit mondok neki, hogy nem szabad, vagy ha szólok neki hogy gyere vissza, akkor mikor érti meg? Jövőhéten leszünk 8 hónaposak.
2011. márc. 6. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
enyém 9hós lesz, és ha elindul rossz felé ,és szólok neki h jöjjön csak vissza akkor még picit körülnéz, és elindul vissza. v ha harapni készül az 1fogacskájával, akkor rászolok h ne harapjon és akkor huncutul elvigyorodik és belémtörli a kis száját :) ha hívom h jöjjön már oda had szeredgessem meg akkor odajön, v ha kész az ebéd és szólok h jöjjön akkor is jön...
2011. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is 8 hónapos leszel? Már eben a korban is megértik,amit mondasz nekik, Csak következetesnek kell lenned.
2011. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy megérti, és az hogy megteszi, két külön dolog. Megérteni már 8 hósan is megérti.

Lányom 1 éve, ő már reagál, ha azt mondom nem szabad, elfordul onnan- pár másodpercre, majd újra próbálkozik, mint a macska..)

2011. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit ami példát írtál, igen soká értik meg, talán majd 8 éves korukra, ha ilyen típus. Ez persze nem jelenti, hogy semmit nem ért. Próbálgasd, foglalkozz vele sokat, szineket, formákat, játékait cumiját, üvegét, tedd elé és mond neki mutassa meg, hozza ide a csörgőt. De legyen foglalkozva, mert ha nem tudja mi mi akkor nem tudhatja.

Lázad,örül, hogy végre tud menni, akar a maga kis dolgai után. A mi kisfiunk ilyen volt 9 hónapos volt mikor apum megjegyezte nem igazán hallgat a nevére. De én tudtam hallgat ő amikor akar. Aztán ő is belátta. Nagyon is okos kisfiú volt , most is az.

2011. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!