Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 5 hónapos kisfiam...

Csak az én 5 hónapos kisfiam nyűgös ennyire ma? Nem tudom letenni játszani, mert mindjárt sír. Ma csak kézben marad meg. Mi baj lehet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez az időjárás (egyszer -10fok másszor +10fok)vagy jön a foga.Vagy csak ilyen napja van.Sajnos ez ellen semmit nem tehetsz.
2011. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is 5 hónapos. Mindig végigalussza az éjszakát, de ma éjszaka 2 óránként keltünk teázni. Szerintem a frontra érzékenyek, vagy a foguk miatt. Majd elmúlik :) Kitartás! :)
2011. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krisztivan ***** válasza:
Kisfiamat fél órája sikerült alvásra késztetnem.A mai nap nem akar aludni.De semmi se jó már neki olyan álmos.Nálunk a frontok sajnos mindig bezavarnak.Hat hós.Túl fogjuk élni,mindig ezt mondom.Még ma semmit nem sikerült a háztartásban csinálnom tőle.Hát ez van.Egyébként tudom hogy nem ilyen.
2011. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!