Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a babakocsi? Megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Az egyéb témakörben feltettem már ezt a kérdést, de sajnos csak egy válasz érkezett rá és fontos lenne számomra ha tapasztalt anyukák tudnának segíteni nekem.

Ez a babakocsi megfelelő lenne? Meddig lehet kihasználni? Van akinek ilyen van? Akinek nem, annak milyen van, melyikkel vagytok nagyon megelégedve?


[link]

Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)


2011. márc. 7. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

válaszul csak annyit tudok írni hogy soha többé nem vennék lengyel babakocsit mert egy életre elegem lett belőlük.


jól kihasználható korban újszülöttől egész 2 éves korig.


fontos lenne hogy megnézzétek élőben is hogy ha van kocsitok belefér-e a csomagtartóba és hogy kipróbáld élőben milyen tolni...

2011. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi már a sokadik babahordozónál és babakocsinál járunk, amit először vettünk, használat nélkül adtuk el, mert nehéz lett volna egyedül beraknom kivennem a kocsiból. Szóval a súly nagyon nem mindegy, én 10-11 kg fölött nem vennék babakocsit. Kérdés persze, csak sétálsz-e vele, vagy autózol is.

A megjelölt árban nincs benne a babahordozó, az plusz 14 500, jó lent írják, elsőre megtévesztő lehet. ahhoz képest, hogy elég ismeretlen márka, elég drága.

Nekünk a lapszerű, kevésbé anatómiai háttámla (sportrész) se jött be, 8-9 hónaposan is félrecsúszik benne , oldalra dől az egész gyerek egy idő után.

2011. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, bar nem ismerem.

Nekunk Toma markaju van, talan a is lengyel, de meg vagyok vele elegedve. Mondjuk nekem elsodleges volt a nagy kerek, a jo teliesithetoseg, mozes. Igy bevalt.

2011. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a babakocsi tökéletes... Egyik bnőmnek is ilyen van, csak más színbe, és nagyon meg van vele elégedve... Vidéken lakunk és vannak "jópofa" macskaköves utak.. Szóval, jól bírja a gyűrődést a járgány...:)

üdv.

2011. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem adnék 50 ezret ezért,meg még 15 a hordi:(!

65-70 ezerért márkás és nagyon szuper alighasznált,pár hónapos kocsikat lehet venni expresszen,vaterán!


Nekem egyébként 3 kerekű van és fújható!!!Nekem ez fontos volt!Mert nem akartam,hogy rázza a gyereket!!!!

Coletto Austin a3

2011. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kép alapján jónak tűnik. a mózes ránézésre nagy, kényelmes. de élőben látni kéne, milyen a sportrész: elég tágas-e, jól kormányozható? jól rugózik? puha az ülése? jól tisztíható? elég stabil?...


de csak "kipróbálás" után vegyél! nekem volt 1, amit neten kinéztem, aztán megnéztük bababoltban és alig hittem el, hogy ugyanaz! képen nagy, erős, tágasnak látszott, valóságban meg kis nyegle volt.

2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen... mindenképp ki kéne próbálnod... Én sem vennék úgy soha babakocsit, hogy előtte nem próbálom ki...
2011. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Először én is azt néztem ki amit te linkeltél, de kicsi a lakás, helyhiány miatt, külön sportrész stb.

vidéken lakunk elég rosszak az utak, ezzel teljesen megvagyunk elégedve, a rugózása is nagyon jó, csak ajánlani tudom

2011. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanazt írnám, mint az 1. válaszoló!

Nézz másfajta kocsit, ez nagyon nehéz!

2011. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!