Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben (fúj a szél,...

Ilyen időben (fúj a szél, kb:6fok) is kimentek sétálni? 7 hetes a babucim és nagyon igényli a levegőt, a sétát.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd rá az esővédőt a kocsira és úgy nem éri az erős szél.
2011. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi még hófúvásba is:).Bekell öltöztetni,gondolom mély babakocsid van.Az védi a széltől.Nyugodtan!!!:)
2011. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak úgy idegesít, hogy sokan mondják, meg ne fázzon a kisbaba?! Pedig nagyon jól be van öltöztetve: body, rugi, vastag melegítő alsó-felső, kis "cipő", 2 sapka, overál, vastag takaró alól-felül...

Meg sokan nem hozzák ki ilyenkor a babákat, hogy meg ne fázzon, rám meg úgy néznek, mint a véres rongyra.

2011. márc. 7. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan sétáljatok, ahogy előttem írták esővédőt tegyél fel, ha fúj a szél. Rétegesen felöltözteted és nem fog megfázni.
2011. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük... Az én bébim is igényli a sétát, és ezért kiviszem egy kicsit... Még ilyen szélben is... :) Nekem sokkal jobb érzés az Ő elégedett kis pofiját látni, mint a sok "véres rongy tekintetű" szomszédét...
2011. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van!!

Köszi nektek.

Szép napot!

2011. márc. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!