Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan, hogy este nem...

Volt már olyan, hogy este nem fürdettétek meg a babátokat, mert evett és visszaaludt?

Figyelt kérdés

Kislányom(20hós)16-30-kor elaludt,19-00-ig.Már úgy kellett keltegetni.Evett 280ml tápszert,tisztába tettem,és nagyon nyűgös volt,láttam rajta,hogy még álmos.Vissza is aludt....azóta is alszik.EGYSZER SEM fordult még elő ilyen.

Esetleg front lehet?Nálatok volt már hasonló?

Fogalmam sincs milyen éjszakánk lesz....:((


köszi a válaszokat!


2011. márc. 7. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, előfordult, hogy nem nyúztam a fürdéssel (2,5 és 1 évesek a gyerekeim).

Lehet, hogy front, vagy beteg lesz... néha-néha belefér, szerintem inkább pihenjen fürdés nélkül, mint a fürdés miatt legyen egy rázós estétek, ami tutira rányomja a bélyegét az éjszakára.

2011. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, nálunk is előfordult már ilyen... Ne aggódj, nincs ezzel baj :) Egyébként szerintem is a front miatt lehet... Még a felnőtteket is lebénítja ez az időjárás, nem hogy egy ilyen kis pici szervezetet... Én pl ma egész nap szédültem...

üdv.

2011. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk gyakran előfordul. Nem szoktam zargatni őket, mert volt már, gyorsan lefürdettem, felébredtek és 11-kor is olyanok voltak, mint akik épp most keltek fel. Úgyhogy hagyom aludni őket. És ha látom este szintén gyors alvás várható, akkor lefürdetem őket vacsora előtt.

Ja és lehet, hogy beteg lesz, de nem biztos, hogy komoly. Nálunk is volt, többször is, hogy úgy indult beteg lesz, talán volt is valami, de igazán nem lett belőle semmi. Volt olyan, hogy egy nap közel 40 fokos láz és aztán ennyi. Volt, hogy hányt és nagyon rosszul nézett ki aztán délutánra abból sem lett semmi. És az is lehet simán fáradt.

2011. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtató szavakat,hát nagyon remélem,hogy nem lesz beteg!!!

Mint írtam ilyen még nem fordult elő.

ÜDV!

2011. márc. 7. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
na , hogy van a kicsid? lebetegedett?
2011. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

SZIA!

Szerencsére nem betegedett le,valószínű,hogy nagyon fáradt volt,meg biztos a front.De hajnal 3-kor már fent volt(ami ugye várható volt)6-ig.Ma 15-45 körül aludt el,remélem ma már "normális"esténk lesz.

Köszönöm.hogy érdeklődtél!:)))Minden jót!

2011. márc. 8. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

jól van :-)

nektek is minden jót!

:-)

2011. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!