Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos/hetes babátokat ti...

Pár napos/hetes babátokat ti is fürdettétek már meg a mosogatóba kiskád helyett?

Figyelt kérdés
Már többszőr észre vettem,hogy az egyik ameikai műsorban több anyuka is ott fürdette este.csak én nem tartom ezt normálisnak?
2011. júl. 21. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem, eszembe se jutott ott fürdeti :D de tényleg láttam már olyan filmet! viszont a filmekben nem főznek, nem mosogatnak... :D
2011. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kád hiányában miért ne? De azért érdemes beszerezni, ezerszer kényelmesebb ha van neki külön kiskádja
2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A mosogatóban? Hű, ez nekem furi...

Nem fürdetném ott, ahová a retkes, ételmaradékos holmikat teszem, abban mosogatok, mosom el a zöldséget, gyümölcsöt. Arról nem is beszélve, hogy sokkal durvább szerekkel kezelem, mint pl. a nagy kádunkat.

Nekem az a természetes, hogy még a kiskádban fürdik, utána a nagykádban fog, majd a zuhanyzót használja. Tanulja meg, hogy a konyhai mosogatóban edényeket tisztítunk, a fürdőszobában pedig tisztálkodunk.

2011. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én is láttam már ilyet, de én nem fürdetném őt mosogatóba, mert a napközbeni kosznak, ételmaradéknak egy része azért csak ott marad még tisztítás után is.

Meg nekem egy gyerek nem való a mosogatóba. :)

2011. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Vendégségbe mentünk vonattal a 3hetes csemetével, és az egész lakást nem vihettük, így a kis kád is maradt itthon. A mosdókagylót kisikáltam szépen(ahogy a kis káddal is tettem volna), és abban fürdött a kicsi(1hétig).

Baromira kényelmetlen volt mindkettőnknek.

Most a lányomat is mosdattam itthon a csapban(nyakig kakis baba volt, mire vizet engedek a kádba neki.. le se tudtam tenni a maszatot, ott csak a víz alá nyomtam.

2011. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mosogatóba nem, de párszor előfordult, mikor ilyen pici volt még, hogy a mosdóban leöblítettem a fenekét, mikor nyakig kakis volt. Egyszerűbb volt, mint a kád, nálunk nagyon mélyen be kell hajolni a kádba (sarokkád) a csapig, és féltem hogy beleejtem a gyereket. A mosdó ilyen szempontból praktikusabb volt :)
2011. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Istenem, mosogatóban....

Ha nincs kis ád, ott a nagy, akkor pici locsivíz bele , textilpelenka az aljára .(előtte kimosva a kádat persze) és úgy. De hogy mosogatóban????

2011. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A kórházban is csap alatt fürdetik az újszülötteket. Ha napközben nagyot kakilt én is megmosdattam a csap alatt. Mondjuk nem a mosogatóban, hanem a fürdőszobában. Nincs benne semmi rossz. De kényelmesebb a kád, de igazából az első időkben még nem pancsikol, szóval elég neki a mosdás.
2011. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy persze nem, hogy van lehetőségem kiskádat venni, hogy abban tudom fürdetni. Ha nem lenne rá lehetőségem akkor megtenném. Miért ne? inkább mint retkesen feküdjünk le.
2011. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem még soha, de lehet hogy azért csinálják így, mert a mosogató éppen derékmagasságba van, így nem kell lehajolni mint a kiskádnál, lehet így kényelmesebb. De ezzel az erővel lehetne a fürdőszobai mosdóba is, az azért tisztább. Egyébként a koraszülött osztályon ahol a lányom volt, ott is ilyen mosogatószerűségbe kellett fürdetni a babákat. De annak speciális kád kialakítása volt.
2011. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!