Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oldalakon tudok eladásr...

Milyen oldalakon tudok eladásra meghirdetni babakocsit, ami aránylag elég hamar el is megy?

Figyelt kérdés
Milyen oldalakon tudok eladásra meghirdetni babakocsit,ami aránylag elég hamar el is megy?
2010. okt. 6. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia énis most akarok babakocsit venni!Én a vatera.hu,express.hu,teszveszt nézegetem!Azt nem tudom hogy a többi kocsinál mennyi idö mire elviszik de az a tipus amit én keresek az ha aránylag szép és a kategoriájában olcso azt aznap de 2 napon belül elviszik!Remélem segitettem!
2010. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sürgős akkor gondolom olcsón próbálod eladni, az az olcsóbb picit mint a többi hasonló, akkor hamar elmegy.
2010. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha olcsón hirdeted meg, akkor gyorsan elmegy. Babakocsi-túlkínálat van, jóval több van eladó, mint ahány vevő van.
2010. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is hirdetem a kocsim, igaz kicsit kifakította a nap de jó. Igaz 10.000-adom, de lehet alkudni is belőle. Piere carding.(Akit esetleg érdekel írjon privit). Egyébként vaterán hamar elmegy.
2010. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

babaszoba.hu


Én mondjuk nem hirdettem, hanem ott vettem, de nagyon szeretem azt az oldalt.

Egyébként meg próbáld meg minél több helyen hirdetni. Mi a mérleget hirdettük több helyen is. Végül a babaszobán kelt el.


expressz.hu, vatera,...

2010. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!