Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosan mikor jön el egy...

Átlagosan mikor jön el egy baba életében, aki csak anyatejes, hogy mindkét mellből eszik? Tudom ezt így nehéz mert mindenki más de mégis. Mi most vagyunk három hósak és néha nem elég neki egy

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szinte a kezdetektől két ciciből etetem. Most 8,5 hónapos, és még mindig az anyatej a fő eledele! Ha kevésnek érzed, kínáld meg a másik ciciből is, ha éhes, elfogadja! Lehet növekedési ugrása van! Azonkívül, minél több inger éri a mellet, annál több tej termelődik!

Minden jót!

2009. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem most három honapos a kisfiam és mind a két mellemböl kiszivja akkor lakik jol csak és vagy két hete tápszert is kap mert nincs elegendö tejcsim sajnos
2009. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem olyan 4 hónapos kora óta cicizik mindkettőből, de csak este. Napközben 2* szopik ,így elég az egyik és reggel is:) 6 hónapos.
2009. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kislányom 2 hetes kora óta 2 ciciből eszik, már 5 és fél hónapos, még mindig csak szopizik.
2009. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!