Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babánál gasztroenteroló...

1 éves babánál gasztroenterológiai vizsgálat hogyan zajlik? Mit csinálnak majd vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ miért mentek. Az enyémnek rendszeresen jól megynomkodta a hasát, átnézte a bőrét, mérte. Áttapogatta, meg rendesen megvizsgálta. Kb ennyi volt. Főleg a hasnyomkodás volt a sok idő. Refluxos volt.
2011. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
általános vizsgálat,ha baj volt akkor arra speciális,általános kérdéseket tesznek fel táplálkozással,mozgással kapcsolatban és értelmi fejlődéssel,korababám van/volt,már 2 éves
2011. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányomon kijöttek apró kiütések,a sok antibiotikumos kezelés után.Azt mondta a bőrgyógyász,hogy felgyűlt benne a fehérje.De már 1 hónapja vagyunk fehérjementes diétán,és még mindig kijönnek néha a pöttyök.Ezért küldenek oda,hogy nem-e allergiás.
2011. márc. 11. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem bőrtesztet is fog csinálni. Az se nagy dolog, megkarcolgatják a kezét és cseppentenek vagy tesznek rá allergizáló dolgot. Nem fájdalmas, sosem sírt az enyém. Inkább érdekes mert karikákat rajzol a kezére:)
2011. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én babáim is korások,ők ikrek.
2011. márc. 11. 16:12
 6/7 A kérdező kommentje:
1 éves babánál is csinálják már ezt a karcolást?
2011. márc. 11. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt a kisfiam amikor voltunk. Tetőtől talpig megvizsgálták. Ekcémája van és ételallergia vizsgálatot csináltak. Ez egy vérvételből ,egy székletvizsgálatból és egy hasi uh-ból állt. 4 hét alatt lett eredmény, végül is nem találtak semmit ,így 6 hónap múlva kell újra menni.
2011. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!