Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik egy gasztroenter...

Hogyan zajlik egy gasztroenterológiai vizsgálat? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiamnak naponta 5-7-szer van széklete. Nagyon jó étvágya van és mégis "csak" 9 kiló. Kérem írjanak azok az Anyukák/Apukák akik ilyen vagy hasonló problémával küzdenek!
2010. máj. 31. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónaposom is 9 kg. Rengeteget eszik, mondjuk neki szopi abbahagyása óta csak napi egy max.2 kakija van. A sok gyümölcstől is gyakran lehet tele a pelus. Egyébként mi miatt gondolsz gasztroenterológiai vizsgálatra? Nálunk ebből nincs aggodalom, ránézésre nem sovány a babám, amúgy meg sem apukája, sem én nem vagyunk nagy darabok.
2010. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napi hét kaki, sok! A gyerekorvos mondta, hogy nézessük meg!
2010. máj. 31. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi voltunk gyermek gasztroenterológián. A főorvos megvizsgálta, kikérdezett minket az étkezési szokásairól: meddig volt anyatejes, mióta kap tehéntejet, mióta kap lisztes dolgokat, .... A vizsgálat egyszerű volt: megtapogatta a hasát, a mellkasát és a nyakát. Illetve megmérték a magasságát és a súlyát is. El kellett mennünk vérvételre, ennek az eredményért jövő héten megyünk.

Beutalót kell a gyermekorvostól kérni.

Nem volt semmi fájdalmas az egészben, de az én fiam végigüvöltötte. (sajnos sokszor találkozott mostanában fehérköpenyesekkel)

2010. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!