Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Coletto Aveo babakocsi?

Milyen a Coletto Aveo babakocsi?

Figyelt kérdés
Elég új, ezért nem találok róla véleményeket. Van esetleg valaki, aki ilyet vett? Milyen a kocsi? Köszi előre is!
2009. febr. 19. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nézegettem a Coletto Ber&Go Alu Fe babakocsit a Bambino.hu.

Ha el tudom adni a régi kocsit akkor tuti venni fogok.

Ha nem tetszik akkor 8 napon belül visszaküldöm és visszakapom a vételárat de a futárt vissza nekem kell kifizetnem.(1300Ft kb.).

Remélem tudtam segíteni.

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a brendonban láttam, nekem tetszett. Ha van időd, menj el, s próbáld ott ki hogy hogy gurul, mennyire nehéz vagy könnyű neked, mekkorára tudod összecsukni, igazából ha ott lesz előtted tudod eldönteni megfelel-e az igényeidnek.

Ez egy sport kocsi, a mózest külön kell hozzá megvenni hogy ha újszülöttnek szeretnéd, de azt neten sehol sem mutatják milyen kell vagy van hozzá, s azt sem lehet tudni hogy van-e hozzá illő, vázra rárakható gyerekülés.

Nekem három kerekű kocsim van, nagyn könnyű irányítani!

2009. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok:

Nem tudom de én nem láttam a Brendon-ban ilyen babakocsit.

Melyik áruházban láttad?

Az internetes oldalukon néztem.

2009. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mi Coletto Austin 3 babakocsit és hozzá tartozó bébihordót vettünk .

Én meg vagyok vele elégedve. Jól kezelhető, és az anyagminősége is jó.

Mi a Bergonban vásároltuk, még tavaly amikor elkezdték forgalmazni. www.bergon.hu vagy www.coletto.hu

2009. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!