Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már van gyereke,...

Akinek már van gyereke, hogyan képes abortuszra menni?

Figyelt kérdés
Nem érzi át, hogy ez akárhogy is magyarázzuk, gyilkosság? Képtelen vagyok felfogni.
2009. dec. 28. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Talán azért, mert van már otthon 4 gyereke, akiket alig tud etetni és tudja, hogy az 5. gyerek miatt a többinek még kevesebb jutna...


Nem hiszem, hogy szórakozásból mennek a nők abortuszra!


Olyan is lehet, hogy nem engedhetik meg maguknak, hogy a nő fizetése kiessen 1-2 évre (még pár hónapra sem!)...


Nekem 2 gyerekem van, sosem volt még abortuszom, szerencsére mi (még) jó körülmények közt tudunk élni, de látom, hogy sokan milyen nehezen élnek, megértem őket!

2009. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 3 gyerekem van és nem volt még eddig abortuszom. Mégis 35 évesen ha véletlenül (védekezés mellett) terhes maradnék, már nem vállalnám be a 4. gyereket.Mérlegelni kell a körülményeket és nem csak az anyagiakat. Ezért.
2009. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

3 gyerekem van, gyógyszer mellett - szoptatás alatt - estem teherbe a 4.-el. És nem tartottam meg, mert azt már nem tudtuk volna vállalni. Összesen 100 E ft hitelünk van, az én gyedem 60 E ft. Szerintd mire vállaltam volna? Ja persze, ahol ennyi van ott annyi is elfér. Igaz kajára meg ruhára nincs pénz, de szegény gyerek a szeretetből felnő. Ugye?

Megyek vissza dolgozni, igy is sajnálom a picit bölcsibe adni, de ha megtartottam volna a 4.-et, akkor őt meg pár hónaposan bölcsibe kellett volna adnom. Ezen kivül még plussz hitelbe kellett volna belemennünk. Ezért nem vállaltuk.

Nekem is fájt, de más megoldást nem találtunk.

2009. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Gyilkosság,tényleg?!Akkor le is fogják csukni azt,akinek abortusza volt.Gondolkozz már egy picit,millió oka lehet vkinek,hogy elvetesse a gyerekét.

És miért számít az,ha már van vkinek gyereke és úgy megy abortuszra,ha még nincs gyereked és úgy mész az nem akkora bűn vagy mi.Nem értelek téged.Ne itt töltsd az időd,foglalkozz inkább a gyerekeddel.

2009. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem fiatalkoromban volt egy abortuszom, védekezés mellett lettem terhes, a gimi utolsó évében, nem tarthattam meg. Viszont most van egy fél éves babám, és a múltkor én is azon gondolkodtam, hogy ha nem tervezetten teherbe esnék, nem tudnám elvetetni, és most még jobban fáj a régi abortusz is, mint korábban. De ettől függetlenül megértem azokat is, akik nem tartják meg, az előttem szólók leírták az indokokat.
2009. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Állandóan ez az abortuszos téma. Gyilkosság???? Akkor olvass 1 kis Btk.-t hogy mi az. Egy nő akkor szüljön, amikor ő szeretne, nem pedig amikor úgy alakul.

Nagyon jó, hogy egyesek mennyire tudnak ezzel vádaskodni. Nem kell megnézni az ultrahangon, nem kell hozzá kötődni. Lelkileg az ember kicsit tönkre megy amúgy is 1 ilyen után, nem kell a felesleges szívfájdítás.

2009. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát igen 17 évesen lettem terhes körülmények miatt nem kellet volna aggódnom de nem tartottam meg. Most 21 éves vagyok van egy 9 hónapos fiam és 2 hónappal ez elött volt még egy. MAjd olyan 3 év múlva akarunk gyereket addig még nem.
2009. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!