Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lenne ha kozel 6 hos...

Baj lenne ha kozel 6 hos babamnak foznek tejbegrizt tapszerbol?

Figyelt kérdés

mert ugyanis mar nem nagyon kell neki a tapszer csak amit kanalal tud meg enni.(pepek)

ha mar nem nagyon issza a tapszert mennyi folyadekot kellene bevinnie a szervezetebe pl.tea formalyaban?


2009. febr. 19. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

A tapszer nem folyadek szamara!!! Ne helyettesitsed a tapszert teaval!

1 eves korukig kellene a tapszert adni a babanak, a te gyerekorvosod mit mond, hol vagy, Angliaban?

Inkabb fozeleket adjal neki, mint tejpepet, es teat, azokban semmi nincs amire a babadnak szuksege van.

Most 6 honaposan mar delben, es este is fozeleket keszitsel neki, rengeteg valasz van itt ezzel kapcsolatban!!!

2009. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem kell neki a tapszer...es Irorszagban elek nem Angliaban!!!!
2009. febr. 19. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Próbáld meg egyszer-egyszer babáknak való gyümilével készíteni a tápszert,nem vizzel.Az enyém azzal megeszi,meg tényleg adj főzelékeket,gyümölcspüréket,nem tudom,h nálatok van-e tejpép,nézz körül.

A folyadékról, én úgy csinálom,h naponta többször megkínálom pohárból,amikor szomjas,mindig iszik.Üveges kaja után mindig kínáld meg!

2009. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Azt elfelejtettem írni,h csak vizet adok neki inni,abból is babavizet.
2009. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sinlacot(ez tejpep nem?) eszik,meg uveges bebietelt,komenymagos teat iszik utanna.
2009. febr. 19. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. mióta eszünk mindenféléket, nem akarja a tápszert megenni, csak éjszaka. Én tejpépet adok neki, mert azt mondják, hasonló az összetevője, mint a tápszernek. Nálunk egy ideig működött, hogy a tápszert félig vizzel, félig gyümölcslével készítettem el neki. Próbáld ki, hátha úgy megeszi. Az enyém most már úgy sem, nem is erőltetem. Éjszaka kétszer ébred, akkor gond nélkül behabzsolja a 2x200 ml tápszert.
2009. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem,a sinlac allergia kezelésére való tápszer.Egyenértékű azzal,nyugodtan add neki.
2009. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!