Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok pólyát?

Meddig használtatok pólyát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hetes és abban ringatjuk,abban alszik.Nem szokik hozzá?Csak azért kérdezem,mert anélkül nem alszik már el.
2011. márc. 10. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

szia,


ha jól emlékszem a mi fiunk majd nem 3 hónapos koráig abban aludt, imádta!! azután jöttek a melegebb idők és szépen leszoktattuk róla, nem volt gond!! a hálózsákot viszont nem viselte utána :) szerintem nem lesz gond!!


Ági

2011. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálg meg, hogy egy vékony plédbe tekered csak be. És szép fokozatosan azt is hagyd el. Most már egyre többet fog mozogni, nem biztos, hogy jó lezs neki, ha bele van téve még minden este.

Mi egyáltalán nem is használtuk, de ez a plédes megoldás akkor kiváltképp jó volt,amikor a kiscsajszim túlpörögte magát és valahogy el kellett altatni:)

2011. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig abba tudott csak aludni. Szerette azt hogy "be van szorítva". Ha nem adtam pólyát, nem is aludt nyugodtan. Sajnos aztán kinőtte és jöttek az alvásproblémák...
2011. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmedig, egyik gyreknél sem.
2011. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi sem használtunk...
2011. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha abban szeret aludni, aludjon abba.

Nekünk volt egy régi mózes kosarunk, puha pamutból a belseje, és azt imádta. Már kilógott belőle a lába, de még mindig abban aludt.

Kb. 7 hós koráig.

2011. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos koráig, semmi gond nem volt mikor már nem abba tettem.
2011. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, kb. 3 hós koráig használtuk a kisfiamnál, de csak napközben aludt abban, éjjelre hálózsákot kapott mindig. Nagyon szerette a kisfiam a pólyát, jól el is tettem, hogy a tesónak is meglegyen.

Ha így altatod - éjjel hálózsákban - nem lesz gond, de eleinte tegyél rá inkább két plédet, hogy jobban érezze magát, mintha pólyában lenne, aztán fokozatosan egyet levehetsz róla majd.

Én egyébként nagy pólyapárti lettem, pedig elavult hülyeségnek tartottam, aztán ajándékba kaptuk a pólyáját, a következő babát is pólyázni fogom, az tuti! - persze nem egész napra, de több órát töltött benne a fiam is egy nap, és semmi mozgásfejlődési, stb. baja nincs. 6,5 hós, felül, tolatva kúszik!

2011. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!