Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak neki mégegy kúpot?

Adjak neki mégegy kúpot?

Figyelt kérdés
6 hós lányom estére lázas lett és hasmenése is van, adtam neki nurofen kúpot de kb. 15 perc után bekakilt. Adjak neki mégegyet vagy ez már felszivodott neki?
2009. febr. 19. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én kisfiam rendszeresen kikakilja (illetve fossa-bocsi ) a kúpokat. Ha 20-30 percen belül történik, akkor én adni szoktam még egyet.
2009. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem felszívódott. nálunk 10 perccel utána volt kaki és már az a kúp is hatott
2009. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vok. A kakijában láttad a kúpot? Mert nekünk szabályosan lárszódott benne.
2009. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam a kúpot, legalábbis egyben biztos nem volt benne.
2009. febr. 19. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki inkább szirupot. Panadol
2009. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pintér Marianna válasza:
100%
A kúp pár másodperc alatt felszívódik, ezért mikor beadod Neki, mindig szorítsd össze a popsiját egy pár mmásodpercig.Ne adj mégegyszer kúpot,mert nem tudhazod, mennyi szívódott fel,ha még lázas inkább borogasd a csuklóját és a bokáját vagy hütőfürdőztesd. Jobbulást a Babának!
2009. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Reggelre már lejebb ment a láza, de azért most délelött elviszem orvoshoz, mert ha hétvégére megint belázasodik akkor nem akarok vele ügyeletre járkálni.
2009. febr. 20. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!