Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál már 6 hónapos...

Mit csinál már 6 hónapos babátok? (mozgás) Mennyit és mit eszik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én kisebbik fiam is 6 hónapos, hátáról fordul hasra,vissza még csak egyszer sikerült neki, szerintem az is véletlen volt:)

A kezeivel és lábaival sokat játszik, kúszni még nem próbált.

Éjszakát már átalussza( 8-10 órát), szopizik, délután kínálom gyümölccsel, de pl. tegnap nem kellett neki, csak az anyatej.

Neked mit tud már a babád?

2011. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a babám már hátról hasra fordul,meg hasrol hátra.de kuszni még nem csak a hasán forog körbe-körbe.Meg már ha lerakom egy helyre akkor mire visszamegyek már teljesen máshol fekszik.fogunk még nincsen néha azon gondolkodom hogy soha ki se fog nőni.Az éjszakát még soha nem aludta át anélkül hogy felébredt volna.enni már mindent eszik amit 6 hónaposan van a bébiételeken.ő már csak reggel meg este eszik tápszert meg van hogy uzsonnára szoval van hogy 3x.de a napi 500-600ml megvan vagy igy vagy úgy.
2011. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a kislányom.Ő hasról hátra fordul, vissza még nem , de az hamarosan meglesz, mert már nagyon nyújtózkodik a játékért oldalt fekve.Háton körbe forog, ő is mindig máshova kerül, mint ahová rakom.Felfedezte a lábujjait, minden pelenkázásnál fogdossa.Hason fekve már nyúl a játékért,és felemeli a popsiját, de még mindig utálja a hason fekvést.Háton fekve is megemeli a popsiját.Sokat "repdes" kezével, lábával.De kúszni és felülni még nem próbált.Napi 6-7-szer eszik, szoptatom, és kap már tejpépet, gyümölcsöt, főzeléket.Az éjszakát 6 hetes kora óta átalussza.Sajnos egyszerre keveseket eszik, és keveset is hízik egy hét alatt.Egyébként nagyon vidám csajszi.Fogunk sincs még!:)
2011. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát csajok nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést.Remélem az én babám nem lesz majd lemaradva beszédfejlődésben, mert ugye "azt mondják", háttérbe szorul a többi, ha vmiben nagyon aktív.Ugyanis az én kisfiam 4 és fél hós kora óta fordul mindkét irányba, 5 hós kora óta hinta-palintázik, kúszik-mászik, 2 hete pedig feláll bármibe felkapaszkodva, először térdre aztán talpra felnyomja magát.most 8- -án volt fél éves.A védőnő sem hitte el amit lát.A babakocsiban már ülve sétálunk, mármint úgy hogy ő felül magától és kapaszkodik az elejébe.

Nekem ez egy kicsit gyors.......1 hónap múlva meg már menni fog?.............?

Bár lehet, hogy most "megáll", aztán innentől kezdve akkor csinál mást , amikor "kell".

Ja és persze 1 percig sincs nyugton, pörög egész nap, síkítva,jókedvűen,aztán este a fáradságtól nehezen alszik el, mert átesik a holtponton.Szerintetek?Nem gyors egy kicsit ez az egész?

2011. márc. 10. 15:13
 5/12 A kérdező kommentje:
A kajákat nemrég kezdtük, eddig volt alma, krumpli,répa, néha bébidesszert, de inkább én készítem el.1 hónapja van 2 fogunk alul.
2011. márc. 10. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc? De, gyors, nincsenek meg a fokozatok, és nem is hallottam még ilyet, pedig gyógytornász vagyok.A mászás, felállás részét én nem is hiszem el, bocs!
2011. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vegyem fel és tegyek fel videót akkor elhiszed?????????ja meg persze mellékeljem a szül. anyakönyvi kivonatát, mert akkor azzal jössz, hogy nem is annyi idős..........szerinted viccelnék a fiammal?szép!a fokozatokról annyit, hogy megvoltak, hogy először mindent próbálgatott, és összejött neki, utána meg automatikusan csinálta.csak ezt nem részleteztem, de mindegy......
2011. márc. 10. 16:02
 8/12 A kérdező kommentje:
De ha közel laksz Pécshez, el is jöhetsz megnézheted, hogy mennyire hazudok!
2011. márc. 10. 16:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek szántam, de nehéz elhinni..Lehet, hogy van ilyen, de én még nem hallottam, csak az ellenkezőjéről.Na mindegy! A beszédfejlődése ettől nem fog elmaradni.Sőt!A mozgás, beszéd, gondolkodás összefüggnek.Tehát minél több mozgás, annál több beszéd stb, emiatt ne aggódj!
2011. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te is bocsi a hangnemem miatt, csak egy kicsit begurultam, arra hogy "ez vicc".
2011. márc. 10. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!