Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Raf Pol babakocs...

Van valakinek Raf Pol babakocsija? Első ránézésre nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 10. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem hasonló van.én nagyon szeretem mwrt jól téliesithető,nagyon széles kényelmes.mindenhol lehet tolni.a hátul ütője hogy autóba az egész csomagteret elfoglalja.és nem egy könnyü kocsi.emeletre nehéz felcipelni.de én nem cserélném le semmilyen másra.nélunk már a 4.-dik gyrek nyuzza.
2011. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen kocsim van ez a színe is nekem tetszik kicsit "butább" , mert nem fordul az első kereke oldalra de hát megemelem és elfordítom úgy.

Árba is nagyon jó nagy kocsi.

2011. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...az annyit jelent hogy nem bolygósítható a kerék?gondolom ez nem okoz nagy problémát.
2011. márc. 10. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert van, teljesen így néz ki.

Első ránézésre nekem is megtetszett, így meg is vettük. Bár NE tettük volna!!!! Nagyon sz@r!!!!!!

Dög nehéz, irányíthatatlan, selejt!

Ha megteheted, nézz valami normális kocsit, komolyan mondom!

2011. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem NE vegyel olyan babakocsit, aminek nem forog az elso kereke, hidd el nagyon megbanod! Menj el egy boltba es probald ki mindket fajtat, rajossz mire gondolok. Igenis nagy problema, ha nem forog az elso kerek. En a helyedben egy kicsit tobbet adnek ki egy jobb fajtara. Ez meg mellesleg meg csunya is, szerintem.
2011. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, mi is szeretjük. Ha sokat szeretnél vele járni bkv-val, akkor ne ilyet vegyél, mert nehéz, de mi földúton lakunk és ide tökéletes. Egy kicsit nehezebb vele fordulni, de nem vészes, nekem nem igazán hiányzik a bolygósítható kerék. De tényleg menjél el, nézd meg és próbáld ki.
2011. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!