Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell mózeskosár, ha a babakocs...

Kell mózeskosár, ha a babakocsi vízszintesig dönthető?

Figyelt kérdés

Sok ezzel kapcsolatos kérdés és válsz van már, de annyira különbözőek a vélemények. Mi használtan vettünk egy Graco hordozós, autósüléses, lábzsákos babakocsit, de nincs hozzá mózeskosár. Januárban születik a Babánk. Szerintetek érdemes hozzá venni mózeskosarat? Ki tudom majd használni így is, hogy a babakocsi vízszintesig dönthető vagy elég a hordozó? Kocsiban úgyis hordozóban lehet csak bekötni. Vagy otthon esetleg használható? Pólyánk biztos lesz, elég abban a kocsiba rakni? Bocsi a sok kérdést, de első baba. 24 hetes kismami


Előre is köszi a válaszokat


2009. okt. 3. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen elég, nekünk van benne mózes, de sohasem vittem fel a lakásba a gyereket benne, ha vízszintesig dönthető, akkor a babának kényelemes és az a lényeg!

És igen, kocsiban hordozóban lehet bekötni az a legkényelmesebb és legbiztonságosabb!

Otthon meg legyen a járókában, kiságyban, franciaágy közepén, a mózesből ki sem látna, olyan szűkös....

32 hetes + 23 hós

2009. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is hasonlóan gondoltam, de egy kis megerősítés gyakorló anyukától nem árt.
2009. okt. 3. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:

én is Graco babakocsit néztem, és ott az a baj hogy a kupola részénél az anyag nincs rendesen odafogatva a kocsi aljához és "lebeg". Ezért én azt találtam ki hogy veszek bele egy puha béléses mózest.


Ilyen a babakocsi amit kinéztem.

[link]


+ a mózes ilyesmi, csak vékonyabb, rugalmasabb anyagból van, de azt a linket nem találom most

[link]

2009. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell.

Ha a kocsi vízszintesig dönthető, akkor az pont elég, a kocsiba a hordozó kell, otthonra meg mózes helyett inkább kerítsetek egy pihenőszéket, mert abban fektetheted pl. a konyhaasztalon, amíg teszel-veszel, elringathatod, ha elalszik benne sem baj, később meg ülhet benne.

Plusz van franciaágy, járóka, kiságy, játszószőnyeg, meg ABC szőnyeg.


A pólyát nem tudom elég-e télen, mert nekem nyári babám van, de pléddel együtt biztosan jó. De pólya nélkül is elég két plédbe (egy alá, egy köré) meg egy overallba tenni télen szerintem a babakocsiban. Már amennyiben téliesíthető a kocsi és nem ernyőkocsi.

2009. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lehet 100 %-ban ledönteni csak olyan 170 fokban és még is imádta a gyerek. Még külön jó is volt mert egy kicsit búkós volt és így nem jött vissza annyi neki. Szerintem felesleges a mózes.
2009. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!