Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterás Anyukák! Ha licitáltam...

Vaterás Anyukák! Ha licitáltam egy termékre és késöbb találtam egy ugyanolyat olcsobban az elözö licitemet hogy tudom törölni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 12:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ide tartozik a kérdés de itt sokan járnak és gondoltam elöbb kapok választ! Bocsi hogy ide irtam! :)
2011. márc. 11. 12:59
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem lehet visszavonni a licitet. De lehet, hogy tévedek..
2011. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te nem tudod törölni.

Az eladó elvileg tudja (talán), de ez az ő jóindulatán műlik, hogy törli-e. Megírod neki mi a szitu (vagy kitalálsz valami jó indokot) és ő eldönti, hogy töröl vagy sem.

2011. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

És akkor ha nem veszem meg ha én nyerném a licitet akkor mi van?

2011. márc. 11. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:

sehogy, reménykedni tudsz, hogy 1.) lesz, aki többet adna érte és rád licitál, 2.) megnyered a terméket és meg tudod beszélni az eladóval ,hogy mégsem kéred.

Törölni nem tudod már a licitet.

2011. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vagy semlegest vagy negatívat kapsz értékelés gyanánt
2011. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az aukciónál a kérdéshez írd meg az eladónak, hogy legyen kedves törölni a licitedet, mert mégsem érdekelne a termék.

Mondjuk mond azt, hogy ma ezzel állított haza a férjed vagy hasonló... Csak így lehet. Ha nem törli, akkor ha szerencséd lesz túl licitálnak majd, ha meg nem, akor az aukció lejárta után amikor ír az eladó, megírod neki hogy ne haragudjon de nem kérnéd a terméket.

2011. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. márc. 11. 13:08
 9/14 anonim ***** válasza:
pont ma töröltettem egy licitemet.A súgó alatt megtalálod a választ. A lényeg, hogy mind két félnek bele kell egyeznie: a termék oldalán levő levelezésben kell szerepelnie ennek. Ezt követően írni kell egy levelet a vaterának (bal alsó sarok kapcsolat felvétele) és kérni, hogy töröljék. Ha úgy döntenek akkor törlik, ugyanis nem kötelező nekik megtenni. (de szinte mindig törlik). Az indokot rád bízom, vagy légy őszinte, vagy találj ki valamit tényleg. Ahogy érzed, a lényeg, hogy az eladónak is le kell írnia, hogy engedi a törlést. Majd írd meg sikerült-e.
2011. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp szólj neki mielőbb ne várd meg a licit végét,mert pl. ha nagy értékű dologról van szó akkor eléggé dühítő ha az eladónak jutalékot kell fizetnie miközben meg se vetted.Ha hamarabb törli a licited, akkor még van esélye másnak eladni.
2011. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!