Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lóg állandóan rajtam a...

Miért lóg állandóan rajtam a másfél éves kislányom?

Figyelt kérdés
Apa szeretne vele játszani és kicsit felszabadítani de szinte képtelenség, mindíg visszaszalad hozzám és sokszor akármit talál ki az apukája csak nem akar elmenni melőlem. Pedig nagyon sokat foglalkozom vele,nem bölcsis hanem velem van itthon, sokszor velem is alszik biztos nincs anyahiánya...
2011. márc. 11. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ez az hogy sokat vagy vele,veled alszik és nagyon kötődik hozzád:)
2011. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a helyzet csak a fiammal van ez!
2011. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős a lányom.szerintem csinálj magadnak házon kívüli programot,legyen az apjával.nálunk bevált.
2011. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Enyém 15 hós és anyásabb mint bármikor ( pedig 11 hós kora óta ez van, de mostanra "ledurvult" ). Elértük azt a szintet, hogy belekapaszkodik a nadrágomba, vagy átöleli a lábamat és húzom magam után mikor lépkedek. Ha leteszem és mondom neki, hogy anyának most dolga van, nem ér rá, akkor elkezd ordítani majd 5 perc múlva kezdődik előről.. Én azzal nyugtatom magam, hogy most így van, de úgysem sokáig. Egyszer eljön az az idő, amikor könyörögni kell, hogy bújjon hozzám..
2011. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja igen ez a nadrágba csimpaszkodós és magad után húzós nálunk is van :))).... :(
2011. márc. 12. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!