Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom állandóan...

Másfél éves lányom állandóan leveszi a nadrágját, kicsatolja a bodyját, leveszi a pelusát. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Ja, a zoknival állandóan kergetni kell, és a harisnya is csak kicsivel marad tovább fenn rajta.
2010. ápr. 5. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
nem,de örülj neki,hogy megtudja tenni.
2010. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

???


Mekkora poén volt...:S

2010. ápr. 5. 13:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nalunk igy kezdodott a szobatisztasag:))
2010. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meséld már el részletesebben ezt a szobatisztaságosdit.:)
2010. ápr. 5. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is azt mondom hogy már készen áll a bilire!
2010. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
13:40-es vagyok:)a lanyom kiszedte a pelust maga alol allandoan,errol szollt a napunk ..en alaraktam o pedig kiszedte:)2 nap utan azt mondtam ok.akkor nincs pelus..szepen elmagyaraztam neki hogy a pisike a bugyiba megy ha nem ul a bilire,2x bepisilt:)visszaraktuk a pelust megint-o ,,megint kiszedte es rault a bilire:))nem mondom hogy nem volt baleset de azota napkozben nincs pelusunk
2010. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mégcsak nyolc hónapos volt, amikor meglepett azzal, hogy lefektettem aludni, és fullra leszedett magáról mindent. Tuti egyedül, mert ketten voltunk itthon :) Azóta is bőszen gyakorolja ezeket a tevékenységeket. Én általában olyan kantáros, kezes lábas stb. nadrágot adok rá, ami hátul patentolós, gombolós, csatolós, ekkor csak a zokni hiányzik a lábáról. De látom a méltatlankodást a szemébe, hogy kiszúrtam vele.
2010. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:))


Na akkor vehetek bugyit neki.:)

2010. ápr. 5. 14:06
 9/13 A kérdező kommentje:
A méltatlankodás is ismerős.:)
2010. ápr. 5. 14:07
 10/13 anonim ***** válasza:
21 hónapos a lányom, és hónapok óta ezt csinálja. Teljesen kiborít vele, mert nincs tul meleg nálunk. Már várom a nyarat, mert akkor akarom leszoktatni a pelusról. Az a helyzet, hogy (gondolom én) mikor belepisil a pelusba, akkor kezdi leszedni a nadrágot, harisnyát magáról, meg amit csak tud. Így a tudtomra is adja a dolgot, de már csak a pisi után. Még nem tudja előre jelezni, csak utólag. Még pár hónap, és sztem szobatiszta lesz, de még nem teljesen ért meg rá. Egyre többet beszél (pár hete kezdte) nyárra már sztem vissza tudja tartani és előre jelezni. Tehát a te babád is biztos azért vetkőzik, mert pisil a pelusba.
2010. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!