Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 6hós babámmal milyen...

Most 6hós babámmal milyen lesz a nyár? úgy értem a nyáron még nem fog járni és akkor játszótérre érdemes menni? Mit tudnánk ott csinálni? Vagy idén még maradni fognak a babakocsis-séták?

Figyelt kérdés
anyukák!ha már etestetek ezen a koron,tavasszal, nyáron,mit tudtatok csinálni?
2009. febr. 20. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom augusztus végén született,és ősszel indultr el.Kertes házban lakunk,egész nap a kertben négykézlábaztunk ,egy vékony nyári vászonnadrágban védtük a térdét.Felfedeztünk egy tiszta,zárt játszó teret is ott is sokat hintáztunk,lipityókáztunk,csúszda és homokban sokat "dolgozott".Most a fiam egy éves utal babakocsizni és a hóban "kiskutyázik" négykézláb.
2009. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, és a homokot nem eszi meg?mert a keze ugye állandóan a szájában van.
2009. febr. 20. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne járhatna már akár a nyáron??
2009. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akár járhat is, de az is nyár vége lenne, inkább olyan programokon gondolkozom amik nem "járósak"

:)

2009. febr. 21. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam most egy évesy,már jár,az udvaron kavicsot számol,tépkedi a fűvet.Már nem veszi a szájába,3x 4x rászóltam"Koszos,nem kapjuk be!"azóta nem vesz semmit a szájába.Ez a lakásban is érvényes,ma ép kukázni akart!
2009. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!