Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig tart a szenvedés,...

Hány napig tart a szenvedés, ha jön a rágófog?

Figyelt kérdés
Kislányom ma délelőtt belázasodott, de semmi más probléma nem volt. Elvittem az ügyeletre, pont a körzeti doktornőnk volt, megvizsgálta alaposan tüdeje tiszta, torka szép, megnézte a fogát és azt mondta, hogy jönnek a rágófogak. Most hőemelkedése van, elkezdett iszonyatosan folyni az orra. Eddig semmi baja nem volt. Kinek meddig tartott? Tudom, hogy minden babánál más, a kisfiamnak például nem volt gondja a fogzással, az elsőkkel a kislányomnak sem, csak most a hátsókkal. Nem nyűgös, nem rosszkedvű, eszik is. Csak ez a láz és nátha aggaszt!
2011. márc. 12. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ilyen tünetek voltak,hanem éppen fordítva,üvöltött egész nap,láza nem volt.Csak megnyugtatásként írom,hogy (legalábbis nálunk),csak a legelső rágófog járt ezzel.Jelenleg nem tudnék olyan helyet mutatni a szájában,ahol nem jön fog,piros is neki,mind rágófog,mégis,semmi gond vele.Amúgy ez az állapot kb. 4-5 napig tartott.Kívánom h ti is így legyetek,szerintem hozzászokik a szervezetük a rágófogak kijöveteléhez,nem lesz mindegyiknél lázas.Kitartást,jobbulást:)
2011. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egy iszony éjszakán vagyunk túl. Szegénykémnek egész éjszaka 37,5-37,8 volt a láza. Hajnalban lement, azóta most jobban van. Mintha már az orra sem folyna. Remélem már jobban lesz.
2011. márc. 13. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!