Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma, hogy a Beba Sensitiv...

Probléma, hogy a Beba Sensitive H. A. tápszerból úgy készítem el az adagot, hogy babavizet melegítek fel hozzá?

Figyelt kérdés
A leírásban azt olvastam, hogy a tápszerben olyan tejsavbaktérium van, mint az anyatejben és csak akkor marad aktív, ha az elkészítés során először felforraljuk a vizet, majd visszahűtjük kábé 40 fokra, azután adjuk oda a babának. Azonban ez elég hosszú idő lenne minden egyes étkezés előtt, pláne úgy, hogy a babám mindenféle időközönként eszik, így az volna a kérdésem, hogy az úgy megfelel-e, hogy babavizet melegítek fel és abban készítem el az adagot, mivel a babvizet forralás nélkül is lehet adni a babáknak.
2011. márc. 12. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy reggel felforralok vizet, ha kell akkor pedig felmelegítem. Vagy babavizet melegítek.
2011. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A babavíznek pont ez a lényege, hogy nem kell forralni. Nyugodtan adjad ezzel.
2011. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is így gondoltam, csak szerettem volna, ha valaki megerősít ebben.
2011. márc. 13. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

szia kérdező!


érdeklódnék, hogy bevált-e ez a tápszer, kevesebbet sír-e a babád? kevesebb-e a hasfájás? én ma kezdem adni neki.

öszi

2011. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!