Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet kengurut...

Mikortól lehet kengurut használni?

Figyelt kérdés
Ti mikortol használtátok? Mennyi időt töltött benne a babátok?
2009. febr. 20. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor már nem cseklik-csuklik össze a gyerek, jól tartja magát! Mi 4 hósan már vittük benne kirándulni! Bár nem nagyon használtuk ki, mert télen annyi cucc van rajta, hogy alig éri be, pedig 9 kilós és elvileg 12 kg-ig belefér! :) csak azt nem írták oda, hogy télen ez nem igaz! De ha bent akarod használni akkor jó!
2009. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

szia.

hát nem tudom igazán, hogy mi a jó, de épp a minap olvastam itt a babák üléséről, és ott egy gyógytornász anyuka azt írta, hogy amíg teljesen egyedül, mindenféle segítség(felhúzás, kitámasztás) nélkül nem ül a baba, addig minden ilyen dolog, még a kisfokú döntés is áthat a gerincének. szóval ha így nézzük, akkor meg kell várni amíg felül magától, talán utánna már nem káros. lehet, hogy van benne valami.... de ha hamarabb szeretnéd, szerintem szíved joga

jó babázást. remélem segítettem

2009. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!