Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hó körüli tápszeres babátokn...

2 hó körüli tápszeres babátoknak napi hány széklete van?

Figyelt kérdés

Kisfiam egyre nehezebben kakil.Ma még nem volt neki,tegnap is csak lázmérős segítséggel tudott kakilni.:(

Írattam másik tápszert,de eddig semmi változás.Ma nem erőlködött,nem nyomott ezért nem bántottam.


2011. márc. 13. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden másnap kakil. De akkor aztán tele van a pelus.

Esetleg pár korty felforralt lehűtött vizet adjál neki inni, és tuti megindítja. Biztos feldolgozza az összes kajcsit a szervezete.

2011. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam ha nem segítettem neki akkor jó volt ha hetente egyszer kakilt. Ezt nem bírtamnézni,mert minden nap erőlködött. Végülis majdnem minden nap segítettem rajta, lázmérő, szélcső, és glicerines kúp váltogatásával. Ez akkor szűnt meg amikor elkezdtők a hozzátáplálást(3 hósan)

Ma már semmi gondunk nics ezzel a témával, nem szokott hozzá egyikhez sem, pedig ezzel ijesztgettek.

2011. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nap egyszer kakil, reggel, ébredés után. Mióta megszületett, azóta így van.
2011. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Napi egy kaki.

Amúgy a védőnőnk szerint a tápszeres babák gyakran napokig nem kaksiznak, 2-3 nap sem gáz. Más kérdés, ha fáj a pocija... Számomra az is ijesztő, ha 20-24 órája nincs kaki.

2011. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen az a baj,hogy bántja.Ma reggel arra keltem,hogy erőlködik,nyög álmában :(Nagyon szenvedett így megint segítettem neki csak most a szélcsővel.
2011. márc. 14. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azért túl gyakran ne szélcsövezd ill. lázmérőzd, mert megszokja hogy az a megoldás. Tornáztatás, finom pocakmasszázs, meggymagpárna nem segít?

2011. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogyo110 ***** válasza:
szia!hát akkor mi kivétel vagyunk mi a milumil start optimát esszük és minden kajcsi után van székletünk és 6 hetesek vagyunk akkor ez se normális?Bár nekem a doktornő azt monta hogy minden babánál más!Viszont a nestlé beba sensitivnél talán ha 3 szor volt széklet egy nap de az is nagy erőlködés árán!
2011. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap és ma is volt kaksis pelusunk,nem segítettem neki,simán összehozta :)Az ember már ennek is mennyire tud örülni!

Remélem minden rendben lesz most már vele.

2011. márc. 15. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!