Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan hogy ket es fel...

Volt olyan hogy ket es fel honapos tapszeres babatoknak nem volt egy nap szeklete?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, nem is egyszer! Egy idő után beállt arra, hogy csak minden 2. vagy 3 nap volt széklete. Bár a 3 napon már pelus legyen a javából, ami felfogta, ami addig összegyűlt...Ilyenkor már fájdogált is picit a hasa, nyűglődött. Aztán telepakolta a pelust, és minden oké volt újra. Szóval a lényeg, hogy nem székrekedés az, ha csak 2-3 naponta van széklete tápszeres babának. A gond akkor van, ha fáj a hasa is, és a székelés utána fájdalmas. Egyébként nincs teendő.
2011. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, úgy mint elsőnél. 2-3 nap szünet is előfordult.
2011. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. A tápszer megfoghatja a székletet, ezért előfordul. Azért figyelni kell, hogy 3 nap után már legyen kaki. Anyatejeseknél nem gond, ha tovább nincs. Mikor én is elkezdtem az anyatej mellé tápszert adni a lányomnak rögtön nem volt széklete 3 napig :S Írtam az orvosomnak és azt mondta Duphalac szirupot adjak (2,5 ml-t/nap)neki. Ez székletlazító. Másnap telekakált 4 pelust:) Ha továbbra is lesz ilyen problémátok esetleg megpróbálkozhatsz más tápszerrel. A Comfort-t pont erre találták ki.
2011. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!