Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én fújom fel ennyire a dolgot?...

Én fújom fel ennyire a dolgot? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Apósom egy őstulok, igazi bunkó beszólásokkal. Állandóan hozza Nekem a liszteket általában két kilót, csak mind le van járva. Amit otthonról előás kb. 5-6 éve vette meg. Azt hiszi háború van felhalmoz 50 kiló lisztet de mivel egyedül él nem főz, ha lejár akkor idehozza nekem. Tök megalázónak tartom, meg tudunk venni mi is két kiló lisztet. Egyszer igy lett molyos az egész konyhám. Most van két picim a kisebb 7 hetes, megint hozza a lejárt lisztjét. Most visszaadom neki hogy nem kell.

Ha jön látogatni fürdéskor ugy kell már kirakni hogy menjen, egyébként ül a kanapén és nézi a híradót szóval nem csinál semmit. Már nagyon elegem van belőle.


2011. márc. 14. 08:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Talán közös témát kéne találnotok,és akkor nem a tévét bámulná...nem gondolod??
2011. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Utolso: Vegig olvastad a kerdezo osszes kommentjet? Irta,hogy egyetlen temarol lehet csak vele beszelni.

A masik meg az,hogy ket kicsi mellett ugy,hogy a picike meg csak 7 hetes nem hiszem,hogy a Kerdezonek epp beszelgetni van ideje az Apossal. Valoszinu ki sem latszik a munkabol.


Aranyos vagy kerdezo,hogy megertesz. Es teljesen egyetertek azzal,hogy attol,hogy ok nemzettek a ferjeinket attol meg nem kell mindent lenyelnunk toluk.

Te se hagyd magad!

Mond meg neki,hogy hetente-kethetente egyszer johet x orara . A lisztes dolgot nem tudom erdemes-e megemliteni. Lehet,hogy jobb ha szo nelkul dobod is ki a kukaba ahogy elment.

2011. márc. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Elolvastam

de ha nem beszélgetni van ideje akkor miért baj ha tévézik?akkor mondja meg neki h ne menjen olyan sürün,vagy csak 1-1 órára,és addig ha már vendége van,foglalkozzon vele,ne akkor akarjon házimunkázni.gondolom az öreg is látja h dolgozik,és zavarni nem akarja...ha nem mondja meg neki h nem látja szivesen,midig ez lesz...néma gyereknek.....

2011. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Multkor megemlítettem neki a híradó közben hogy elköszönnék mert viszem fürdetni a gyerekeket (este negyed nyolckor) erre hang nélkül felöltözött majd az ajtóban közölt hogy ne rugjam ki a lakásból legközelebb...

Adj tanácsot akkor szerinted mit tegyek?

2011. márc. 19. 09:35
 25/25 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha megsértődik. Én is megmutattam a mamámnak az ajtót, mivel nem úgy viselkedett ahogy kéne. 3 hónapig haragudott, azóta viszont kicserélték. Úgy viselkedik ahogy egy dédinek kell.
2011. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!