Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok. Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Vagy csak én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a barátnőm hosszú idő óta(évek) nem volt buliba és el akar menni a barátnőjével valahova a jövő héten.Nagyon be van indulva mert azt mondta vágyik már rá hogy kikapcsoljon.Én meg totál féltékeny vagyok és sokszor nehezen leplezem.Persze nem akarom hogy ne érezze jól magát vagy ilyesmi.Megkérdeztem tőle hogy ott táncolnak-e más srácokkal és azt mondta igen előfordul hogy odamennek táncolni,de mondta hogy ha "olyan" lenne vagy átlépne egy határt leállítaná.Én ettől még jobban féltékeny lettem,sőt,már olyan hülye gondolataim vannak,hogy mi lesz ha valaki ott megtetszik neki meg ilyesmi.A poén az hogy okom sincs rá hogy ilyeneket gondoljak,mert sosem volt és tudom hogy őszinte velem.Mégis meghalok a féltékenységtől.Vagy nem kellene ezt ennyire felfújni?
2011. jan. 14. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugalom. Ha eddig sem adott okot a féltékenységre, megbízol benne és úgy érzed, hogy őszinte veled, akkor szerintem semmi okod aggódni. Normális, ha el akar menni kikapcsolódni, ha régóta nem volt.

18/L

2011. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolok az hogy táncolna mással az tette be a kaput nálam.Még ha nem is lépne át egy határt ha csak belegondolok megőrülök olyan féltékeny vagyok...
2011. jan. 14. 09:30
 3/14 Azeriel ***** válasza:

Bízalom öcskös BIZALOM!! ne ess abba hibába amibe én!!!! a féltékenység 1 természtes dolog de amit te csinálsz(nál) az NEEEM!! ne fújd fel!! bíz benne úgy is meglátod milyen reakciója lesz ha ne talán lesz (de ne legyen) annyit mondok ne LÉGY BAROM!! (nem sértés) BÍZZ


ÜDV_: AZERIEL

2011. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem kellene de olyan nehéz.Igazából nem nagyon mutatom előtte de közbe itt őrlöm magam.
2011. jan. 14. 09:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbálj meg nem ezen agyalni. Aznap este csinálj valami programot te is magadnak pl. menjetek el a haverokkal sörözni vagy amit szeretnél.

18/L

2011. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább átalszom
2011. jan. 14. 09:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te is velük?
2011. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a bulizós fajta.Meg akarom hogy a barátaival is eljárjon,ne csak folyton velem.
2011. jan. 14. 09:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ma megyek 2 év után "bulizni" újra, de inkább csak ilyen beülős, iszogatós dolog lesz egy zenés helyen. :) A lényeg, hogy az én barátom is féltékeny nagyon. Mióta vele vagyok még 1x sem mentem el este szórakozni. (1 év alatt) Most teljesen be van zsongva, féltékeny, főleg, hogy én mindig is a pasikkal jöttem ki jobban, így hát 8 fiú és 2 lány lesz ma este a társaságban. :D Én vagyok az egyik lány. :) De ő ezt is tudta a kapcsolat elején, mert mondtam neki, hogy fogadja el, hogy nekem inkább fiú barátaim vannak és elfogadta. Soha nem csaltam meg senkit, őt sem fogom, mert szeretem és soha nem is voltam híve annak, hogy ismeretlenekkel bármit is csináljak...

Szerintem a barátnőd is hasonló lehet, ha eddig nem adott rá okot, akkor nem is fog megcsalni. (hogyha amúgy minden rendben) Érthető, hogy el akar menni szórakozni ennyi idő után. :) Egy kicsi féltékenység belefér a dologba, de ne vidd túlzásba. :) Nem kell felfújnod, bízz a barátnődben. :)

2011. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hagyj fel a féltékenykedéssel, mert a barátnőd pont ezért nem fogja magát olyan jól érezni, mint szeretné..

Egyszer Barátommal ugyanilyen helyzetben voltunk, csak én több napra elutaztam. Az ok nélküli féltékenykedésével többször nagyon elrontotta a kedvem.. Szerintem Te ne akarj ilyet okozni a barátnődnek.

2011. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!