Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második baba hány hónap után...

Második baba hány hónap után fogant meg? És az első baba ehhez képest mennyire hamar jött össze?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy hasonló próbálkozási időre számítsak-e mint az elsőnél,aki 8 hónap után érkezett.
2011. júl. 27. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az első baba elsőre összejött, a másik, aki sajnos 7 hetesen meghalt 9 honap után jött össze. Most ujra probálkozunk a vetélés után 3. honapban vagyunk de még nem jött össze....remélem most sikerül....
2011. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a lányunk elsőre sikerült! :)2009. márciusában!

Ő még szopik (19 hós) így nálunk csak 3 hónapja állt vissza a rendesen a ciklusom, de csak ebbe a hónapban kezdtünk próbálkozni, és a dokim azt mondta szerinte sikerült, de biztosat csak a jövő hét elején tudunk majd! :)


Remélem nálunk ugyanúgy sikerült :)


Nektek viszont kívánom hogy hamarabb sikerüljön!

Egyik barátnőméknél 3 év volt az első, és a második az első próbálkozásra jött :)


Viszont van olyan ismerősöm is akinek az első sikerült elsőre, és a másodikra 3 évet vártak :(Így 5 év van a gyerekek között!


Minden jór kívánok!

2011. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. júl. 27. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 elsőre sikerült :)
2011. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a lányomra 6 hónapot vártunk, a második elsőre összejött! :o)
2011. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első babám a 6.hónapban,kistestvérénél az elhatározást követően már nem jött meg.(alig hittük el,több idővel számoltunk mi is) :) egy majdnem 3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk anyukája
2011. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az első 2 gyerek kb 6 hónap után jött össze onnantól h eldöntöttem h kell gyerek

az első kettő között 2év és 9 hónap van

addig meg sem fogant a második amíg szopizott az első (2 évig:-)) ezért is hagytuk abba


a 3ik meglepetés volt nem vártam vagyis csak később akartam de ha már jött akkor marad .-))


köztük 6 és 9 év van

2011. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mind a 2 elsőre sikerült.
2011. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!