Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki segítene? Hogyan kell...

Valaki segítene? Hogyan kell használni az orrszívó porszívót egy 1,5 hónapos babánál pontosan?

Figyelt kérdés
És az orrsprayt előtte? Kidobtam sajnos mindkét dobozát. Hogyan csináljátok/tátok?
2011. márc. 14. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Elötte használhatsz tenger vizes orrsprayt,majd egy picit várhatsz hogy feloldja és kiszivód az orrát.Ha használtok gyógyszeres sprayt,mondjuk Nasivint azt utána kell.
2011. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én ezt értem:) Megvan mindkettő. Csak a technikájára vagyok kíváncsi.
2011. márc. 14. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Technika minnél nagyobb a gyerek annál brutálisabb

Az ilyen picinél még egy kézzel megfékezhető a bébi.

Kezek lefog, fejecske kitámaszt, és óvatosan spricc és szívás.

Ha nagyobb, jobban tud ellenkezni, akkor pléddel lefogás segíthet.

2011. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fekve mehet, ha a fejét felemelem picit? És mennyire kell bedugni a végét?
2011. márc. 14. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Az előttem sólók jól írták. Viszont fontos,hogy te ne parázz nagyon, ne idegeskedj előre, mert megérzi és nem fog tetszeni neki. Szerencsére az én kislányom nagyon jól tűrte, teljesen megnyugodott a porszívó hangjától, és már tudta mi következik. Nem tudom,ha nagyobb lesz,hogy tűri majd:)
2011. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel pici szinte egyáltalán nem kell bedugni, nagyoknál sem kell nagyon, csak a kúpos részét.

Nekem nem emelést hanem hátrabillentést mondtak annó a kórházban.

2011. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Most gondban vagyok, majd megkérdezem az orvost, mert sehogy sem megy. Fújtam is bele és nem jön ki semmi... Bedugtam jobban is. Kijött valami, de nem is szívta be, nekem kellett kiszedni fülpálcikával. Lehet, nem jó minőségű a porszívó. Érdemes ebből drágábbat venni (bár ez sem volt olyan olcsó, brendonos)? És, ha van drágább, hol lehet kapni?
2011. márc. 16. 11:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt vettem: [link]
2011. márc. 16. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:

na akkor ezt kuka:) nálunk ez játék lett

szerezz be hagyományosat.

[link]

ez kicsit kegyetlennek tűnnik, de használ

2011. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, így lesz...:)
2011. márc. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!