Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor derül ki hogy a gyerek...

Mikor derül ki hogy a gyerek asztmás? ÉS hogyan előzhető meg? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jelei nincsenek, sőt megelőzni sem tudod és akár 1 naposan is lehet asztmás rohama. Szoval akkor derül ki ha rohama van!
2009. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvosom mondta,hogy két éves korban kezdődik az igazi asztma,addig csak allergiás rohamféle lehet.

Valami baj van?

Én is voltam 2 hósan a picivel,mert olyan volt a légzése,hogy azt hittem az lesz,de szerencsére nincs baj,és akkor mondta ezt.

2009. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak 7-hónaposan volt az első rohama éjjel,most 1 éves és szinte minden hónapban jelentkezik!:( Volt allergia vizsgálatunk de nincs allergiája... nálunk családi betegség sajna és nem megelőzhető. most kaptunk állandó gyógyszert,remélhetőleg javul majd tőle! amúgy hallhatóan nehezül a légzése rohamnál és ki-be légzésnél sipól a mellkasa!nagyon rossz!:((
2009. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szegenykem.Es mit mondanak kinöheti?milyen rohamra kell gondolni?
2009. febr. 21. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemőkori asthmának mondták a svábhegyi klinikán és remélhetőleg kinövi!Rohamnál nehezebb a légzése fekve,ezért inkább ilyenkor a kezemben tartom amíg jobban nem lesz.Kaptunk ventolint amitől jobban szokott lenni de azért mindig kihívom az ügyeletet hogy orvos is lássa.Jó még a sóspára is porlasztóval.
2009. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!