Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hetes kisbabám a mai nap...

15 hetes kisbabám a mai nap alig akar aludni és csak kézben jó neki, más is küzd hasonló problémával?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem az anyukák elég nagy része küzd ezzel a problémával. Köztük voltam én is.


Javaslom,hogy az elején szoktasd hozzá hogy egyedül aludjon. Mert később 1000X nehezebb lesz.( Persze Te még legyél vele egy szobában, de véletlenül se karban aludjon!!!)

Elég nehéz lesz, mert az anyai ösztönödet le kell küzdened.

De : gondolj arra, hogy az lesz a legjobb neki is és neked is.


Sok ismerősöm van akiknek 3-4 évesen is az ágyukban alszik a gyerek.


És van egy pár olyan is, ahol a gyerek még hányást is beveti a szülő ellen, ezzel manipulálja. Két évesen már ilyet is tudnak. Ezért fontos az elején megtanítani.


Sok sikert, és kitartást, mert egy max két nap és úgy alszik majd 3-4 órákat mint a bunda!

2009. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!