Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt alszotok kisbabátokkal?...

Együtt alszotok kisbabátokkal? És, ha igen mennyi idős koruktól és mennyi idős korukig?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
igen, négy hós korától 1 hónapos most, nem tudom mikor lesz vége, de amíg szopik biztosan nem lesz lelkierőm kimászkálni az ágyból háromszor egy éjjel
2009. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 7 hetes koráig aludtam vele. Onnantól már este 11-től reggel 7-ig alszik.

2009. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
5 hónapos koráig szoktunk együtt aludni, aztán már nem lehetett elviselni az állandó forgolódását. De hamar megszokta az új kis szobáját és imád ott aludni, már 8 hónapos.
2009. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Én csak egy kétszer aludtam vele az első hat hétben. Volt a tv-ben egy profeszor mondta, hogy a bölcső halál egyik kiváltó tényezője az együtt alvás, ezért én inkább a saját ágyában altatom. Meg hát jobb ha a baba megtanulja hol kell aludnia. Nekem nagyon kénylmetlen egyébbként is a babával aludni.
2009. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer-kétszer elaludt rajtam, úgy, hogy én is elaludtam egy fél órára, de az ágyunkba nem vinném be, mert félek, hogy ráfekszem, és mert félteném a szexuális életünket.
2009. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
9 hós, majdnem minden éjjel magunkhoz teszem, mert felsír. szeret velünk aludni, ha a kiságyba teszem vissza újra felsír, ha magam mellé teszem alszik reggelig.
2009. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
7 és fél hónapos a lányom, és 2 hónapos kora óta együttalszunk. Éjjelente szopizik 2-3-szor, és csak úgy alszik vissza, ha mellettem van. Nem gondolom, h ezzel ártanék neki, sőt. Van 1 ismerősöm, aki mindig hagyta a kisfiát, h álomba sírja magát, nem engedte maga mellé. Ma már 2 éves elmúlt a baba, és totál látszik rajta, h nem kiegyensúlyozott. Mindentől megijed. A tesóm kisfia vele egyidős, és szintén az anyjával alszik kicsi kora óta. Ég és föld a két kisfiú...
2009. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem is halottam hogy kiváltó ok a bölcsöhalálra az együttalvás. Az én babám 3 és fél hónapos 3 hétig aludt melletünk amig fájt a varratom.Jól elvan a kiságyba, de van ugy ha reggel 4-5 körül felkel már nem rakom vissza.
2009. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most 8 hós a lányom és együtt alszunk az elsö naptól és ez igy nagyon jó imádunk együtt aludni söt még a férjem is velük alszik.

ja csak mellesleg jegyzem meg nincs baj a szexuális életünkkel sem ,de én azt el sem tudnám képzelni abban a szobában ahol a baba van.

2009. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem szólóval!Közöttünk alszik a kisfiaúnk na nem egész éljel de hajnalban oda teszem közénk!És nálunk sincsenek problémák a szexuális életünkkel a férjemmel!Sőt.....:D
2009. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!