Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet folyamatosa...

Mennyi ideig lehet folyamatosan adni a virbucol (homeos) kúpot?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

És miért akarod kúpozni?

2009. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Épp ezt kérdeztem a védőnőtől, miután itt olvastam, hogy valaki minden este ad a babájának. Ő azt mondta, hogy nyugodtan lehet neki adni, mert homeopátiás. Viszont én biztos nem adnám állandóan. Nekem szerencsém van, kb. havonta 1x van rá szükség, de akkor tényleg hatásos is.
2009. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a védőnő azt mondta, hogy azt lehet neki adni minden nap. Éjszakára szokott kapni, mert akkor nem ébred fel. Előtte meg minden órába felsírt. Nekünk nagyon bevált.
2009. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hétnél tovább nem lehet adni tartossan hanem 2 hét után 1-2 hét szünetet kell tartani és ujra lehet kezdeni!!! Homeopátiás orvos mondta nekem!
2009. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!