Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol a baba reggeli után...

Ahol a baba reggeli után visszaalszik, hogyan zajlik egy nap?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 6-7 körül kelt, ivott tápszert vagy 13 hónapos kora után tejitalt, és visszaaludt 9-10-ig, mikor hogy. Akkor felkelt, tízóraiztunk, aztán mentünk sétálni, dél-1 körül letettem aludni, aludt egyben 2-3 órát, utána ebédeltünk, aztán délután játék, apa hazajött munkából, uzsi, ismét játék, aztán 7-fél 8 körül fürdés, utána tápi vagy tejital, és alvás reggelig.

Most 17,5 hónapos, már csak akkor alszik vissza a reggeli tejital után, ha 6-7 között kel fel meginni azt. Ilyenkor még visszateszem, és 8-ig alszik. De ma még pl. nem kelt fel, éppen ébredezik, megissza a tejitalát, és kezdődik is a nap.

2011. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 4,5 hónapos.

Reggel 7kor kel, szopizik aztán 10ig alszik. Akkor újra szopizás, játék 12kor sétálunk és akkor 13ig alszik kocsiban. Aztán tápi, megint játék, 15kor séta-alvás kocsiban 16ig. Akkor újra szopi-játék-18kor újra séta, fél óra alvás. 19kor újra szopi-játék-fürdés. 21kor még eszik tejet de azt már cumisüvegből, majd cicin alszik el reggelig.

2011. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 6-7kor kel, eszik 250 ml tejet, utána alszik 8-9-ig. ( Nem is hagyom tovább) Hempergés velem a nagy ágyon, öltözés, játék a járókában még én összepakolok, főzök. Ez kb 11-12-ig megy is utána eszik valamilyen gyümölcsöt, keksszel, túróval, vagy joghurttal. Alvás 2-3-ig evés, itt vagy abból kap amit mi eszünk attól függ mit főztem vagy bébiételt. Aztán megvárjuk apát, ha haza ér vagy együtt vagy csak ketten de elmegyünk biciklizni, vagy sétálni (mamákhoz, dédikhez általában) hazajövünk, 6-kor meztelenkedik, 7-kor fürdik 7:30-kor 250 ml tej, 9-kor teszem az ágyba és egy kis idő múlva alszik. Éjjel nem kel. Délután még szoktam néha neki a kezébe kiflit, kenyérhajat, babapiskótát adni.
2011. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem: 8 hónaposak múltunk 6-án.
2011. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!