Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinált olyant a babád, hogy...

Csinált olyant a babád, hogy a babahordózóba mindig lehajtott fejjel ült?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos kislányom, ha utazunk valahova az autóval a babahordozóba mindig lehajtott fejjel ül és lefele néz. Szerintem így nem jó a gerincének ezért aggódom. Ha beleültetem bent a lakásban ott nem csinálja ezt. Tapasztalat ez mitől lehet? Korábban rendesen ült benne még el is aludt. Kb.2 hete csinálja így.
2011. márc. 16. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én meg mondom miért!Mert valószínűleg a a szemébe süt a nap, és így védekezik.Tegyél árnyékolót az uató ablakára ahol ül, vagy adj rá bébinapszemüveget, hátha ez segít.Ha nem ezért csinálja amit én írtam, akkor dunsztom sincs miért ül előrehajtott fejjel.
2011. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi is gondoltunk rá, hogy kellene árnyékolot venni, úgyhogy veszünk is.
2011. márc. 16. 10:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp veszünk árnyékolot, de nem emiatt lehet, mert ma reggel is azt csinálta pedig nem sütött a nap, sajna még az eső is esik. Esetleg egyébb ötlet? Megköszöném.
2011. márc. 17. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy próbál felülni, és ahogy erőlködik, azért hajtja le a kis fejét?
2011. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt csinálta, baromi kényelmetlen volt neki, eladtuk és egy jobb minőségűt, más típusut vettünk. Abban 10 hónapos koráig vidáman üldögélt, míg ki nem nőtte.

Igaz, mi a lakásban nem raktuk bele, nem tudom ott mit csinált volna.

2011. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk az elejétől kezdve ezt csinálja, most másfél hónapos, azt hittem azért, mert még pici. Ezek szerint maga a hordozó nem kényelmes, pedig jó minőségű... Annyira rossz nézni, ahogy lent van a feje és sír is eleinte, csak ugye az autózás hatására hamar elalszik, de biztos, hogy nem kényelmes neki. Azt hittem, mindenkinél így van.

Utolsó, megírod, milyen típust vettetek?

2011. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Top Rider volt amit eladtunk, és Graco-t vettünk. Ez együtt van a babakocsival, elmentünk és az összes hordozóba beraktuk a lányt. Amelyik kényelmes volt neki, azt a travel system rendszert vettük meg, mert sokat autózunk, fontos volt a kényelme. Szegény a régiben olyan hangosan szuszogott, azt hittem megfullad. Nehezen kapott levegőt a lehajtott feje miatt. :(

[link]

Ezt vettük zöld színben. Van szűkítő a hordozóban és a babakocsiban is. Mondjuk ez a kocsi csak az autós utazáshoz van használatban, van egy nagy mózeskosaras itthoni is a sétákhoz.

2011. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Chicco Trio Living van, maga a babakocsi nagyon tetszik, kényelmes, gondolom, remélem az ülőrésze is jó lesz. Viszont a babahordozó nem kényelmes, a miénk is sír, szuszog, folyik szegénynek a nyála nagyon...

Ez egy nagyon jó ötlet, kipróbálni a boltban, melyik a kénylemes, köszi!

2011. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szió, szerintem vagy fel akar ülni, és "erősít", vagy valóban kényelmetlen a hordozó.

Én már a kórházban is észrevettem, kivettük a babát, és a huzat alá betettem törölközőt, hogy ne legyen annyira bekucorodva, és így is maradt 6 hós koráig, akkor vettük ki, mert akkor már szinte kiugrott belőle.:-DD

2011. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kényelmetlen neki a hordozó!

Nekem Cam Combi babakocsim van, amihez van mózes és hordozó is, de neki is baromi kényelmetlen volt...Ugyanezt csinálta, azt hittem, kitörik a nyaka egy nagyobb kanyarnál...

És én is vettem egy Graco babakocsit 3 hónapos korában, pont olyat, amit az előbb belinkeltek, csak bordó-barna színben, mert lányom van. :)

A szűkítők nagyon jók benne, és tényleg, már látszatra is kényelmesebb.

Azóta is ezt használjuk, de már megrendeltem az autósülést, mert már 7 hónapos, 9 kiló, és már lassan kinövi, így muszáj venni neki egyet!

Ja, ha valakit érdekel, eladó a Graco kocsim a hordozóval együtt! :)

2011. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!