Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinált olyant a babád, hogy...

Csinált olyant a babád, hogy a babahordózóba mindig lehajtott fejjel ült?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos kislányom, ha utazunk valahova az autóval a babahordozóba mindig lehajtott fejjel ül és lefele néz. Szerintem így nem jó a gerincének ezért aggódom. Ha beleültetem bent a lakásban ott nem csinálja ezt. Tapasztalat ez mitől lehet? Korábban rendesen ült benne még el is aludt. Kb.2 hete csinálja így.
2011. márc. 16. 10:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A lakásban csak azért szoktam néha beletenni, mert van amikor sehogy nincs el, azzal szoktam magammal vinni,ő meg élvszi, hogy mindenhol mellettem lehet, néz figyel engem nevetgél és jól elvan, de azért nem szoktam hosszú ideig benthagyni. Ilyenkor beszélek hozzá énekelek neki s ő is mondja a saját kis nyelvén.

Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Lehet ténylg fel szeretne ülni, azt amúgyis gyakorolja mostanában sokat.

2011. márc. 21. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!