Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok a babátok amíg...

Szoktátok a babátok amíg kicsi babahordozóba rakni otthon?

Figyelt kérdés

el van benne,kényelmes neki?pl ha nincs otthon senki és zuhanyoztok,főztök stb..

köszi a válaszokat


2010. jún. 28. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen én itthon is tettem bele, nem sok időre, de szerette. meg van pihenőszékünk is , ami kényelmesebb azért mint a babahordozo. mindkettő jó nagyon. az érkező picit is tenni fogom bele itthon is, mind a babahordoba mind a pihenőszékbe
2010. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én direkt nem akartam pihenőszéket, mondván, hogy ott a hordozó. Párszor beletettem fél órára, volt, hogy el is aludt benne, de úgy sajnáltam, hogy görnyed. Aztán 3 hónaposan ismerősünk eladta a pihenőszékét, megvettük. Sokkal jobb abba tenni, sokkal egyenesebb a hátuk, mint a hordozó. A következőnél is inkább a pihenőszéket használjuk, bár nem sokat használtuk ezt sem, csak akkor teszem bele, mikor a reggelimet csinálom, meg neki a tízórait. De mostmár az etetőszék fogja ezt a célt szolgálni. 7 hónapos a babám.
2010. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen beleteszem mert annyira nehéz már és nem akarom állandóan kézben tartani de mivel egy idő után kényelmetlen lesz neki hol az ágyba teszem és ott van vagy ajátszószőnyegre vagy a hordozóba vissza.Így neki sem unalmas és van egy játék ami a hordozóra való na az leköti.Ha főzök akkor tátott szájjal nézi mit csinálok közben magyarázok neki.
2010. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is beletettem, egy nap kb. 3 alkalommal, reggel, amikor zuhanyoztam, amikor csináltam a reggelit, meg amikor az ebédet. Összesen nem volt benne sok ideig, és így jól elvoltunk, én is tudtam csinálni a dolgom, ő is tudott nézelődni. A többi időt a földön-ágyon-játszószőnyegen töltötte:)
2010. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Iegn raktam,
2010. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, vasalás, főzés stb. alkalmásval. de nem sokat, csak amikor muszáj volt. 3 hós korától kezdve.
2010. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem raktam hordozóba,hanem vettem egy pihenőszéket,ami vízszintesig dönthető.Ez nagyon kényelmes volt neki,ahogy nőtt egyre feljebb állítottam,fokozatmentesen állítható.Most már rég nem használjuk 10 hónapos.Elvittem a Dédiékhez,amikor ott vagyunk abban szoktam etetni.
2010. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bele szoktam tenni, de nem sok időre, max. 1 óra naponta, de ez már nagyon maximum!
2010. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A bébihordót és most vettem elő a dobozból, és 5 és fél hónapos a lányom. Én úgy gondoltam, hogy hosszabb időre nem kényelmes, mert nem tud benne egyenesen feküdni, a mózesünket meg be lehetett kötni a kocsiba, így vittük...hát nem volt éppen könnyű cipelni időnként, de nem baj.

Pihenőszéket vettem használtam, mert abban egyenesebben tudott feküdni, de max félórákat volt benne, amíg kicsi volt, kb 2 hónapos, mert mindig álmos volt, vagy elaludt. Később meg egyszerűen nem akart benne maradni, így ha egyedül hagytam, akkor kiságyban, vagy a nagy franciaágy közepén játszószőnyegen feküdt. Lassan a földre költözünk, mert már néha kúszott az ágyában, már nem merem otthagyni még a nagyágyon sem, most 5 és fél hónapos. Az etetőszéket viszont elfogadta, ma is együtt ebédelt a család:-))))

2010. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!akkor érdemes lesz vennem pihenőszéket:)
2010. jún. 28. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!