Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Késő ha 8 hósan veszik észre...

Késő ha 8 hósan veszik észre hogy lehet csípőficamos a baba?

Figyelt kérdés
Járni kezdett, egyik lábát nem használta, de pár nap múlva mindkettőn állt! Redők egyformák, lába egyforma hosszú, feneke orvos szerint egyik egy picivel kisebb! Eddig nem vették rajta észre a csípővizsgálaton, most figyeltem fel rá, hogy nem jól álldogált! Lehet ez ficam? Késő már? Műteni kell? Hasonló cipőben járók írjatok légyszi!!!!
2009. febr. 21. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szió!

Ha a csípőjével valami baj lett volna, azt az ultrahang (vagy a röntgen - nem tudom, hogy nálatok melyik van) kimutatta volna. SŐT! Az ortopéd orvosok a kézi vizsgálatokkal is ki tudják szűrni, ha baj van.

Ha nem vagy nyugodt, akkor vidd vissza az ortopédiára (el ne felejts beutalót vinni) és kérj meg egy dokit, hogy nézze meg.

2009. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy válaszoltál! Voltunk röntgenen csak még nincs meg az eredmény! Ezeket amit leírtam a doki mondta, megvizsgálta, és közölte: biztonság kedvéért röntgenre küldi! De már normálisan áll min a két lábán, ráadásul a dokink minden hónapban nézte a csípőjét csak most pánikoltunk be a fura "állása" miatt!

2009. febr. 21. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!