Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután magától fel tudott...

Miután magától fel tudott ülni a babád, mennyi idő múlva tanult meg felállni? Volt valami előzménye?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam előbb állt fel (7 hónapos korában), majd állásból ülésbe letottyant, aztán ezzel egy időben négykézlábas pózból is megtanult felülni. Nincs rá szabály, minden baba máshogy fejlődik.
2011. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először felállt, aztán ült fel 3 hónap különbséggel
2011. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előbb álltak az enyémek is, a rácsos járókában felhúzták magukat.
2011. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel állt kb 6-7 hónaposan felült 7-8. Nem tudom pontosan.
2011. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem 8 hó elején ült fel magától, azóta 3 hét telt el. Most állandóan úgy csinál, mintha bukfencezni akarna, leteszi a fejét, a popsiját pedig feltolja az égbe, meg néha feltérdel a rácsba kapaszkodva. Ez vajon már az előjele?
2011. márc. 17. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezt csinálta, én is azt hittem, hogy bukfencelni akar, vagy fejen állni. De nem láttam összefüggést a felállás-felülés és eközött, mert ezt 6 hónaposan csinálta, a felállást és felülést meg csak jó egy hónappal később.
2011. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb.1.5 hónap telt el onnan hogy felült magától a felállásig.Ő is azt csinálta hogy popsi az égbe,és utána 1-1.5 hét volt hogy ágyba kapaszkodva felállt.
2011. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 hónaposan felült, 7 hónaposan felállt. Popsi égnek, onnan a járóka rácsába felkapaszkodott.

Aztán 10 hónapos koráig gyakorolta mind a felállás-leguggolást, mind a lépegetést. Onnantól viszont nincs megállás :D 11 hónaposan már egyedül ment sőt szaladt...azóta se nagyon akar megállni, pedig már lassan 2 éves lesz.

2011. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!