Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valami előzménye annak,...

Volt valami előzménye annak, hogy a babád abba fogja hagyni a cicizést?

Figyelt kérdés
Vagyis elválasztja magát...
2011. aug. 11. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam nemrég választotta el magát-másfél éves.Semmi előzmény nem volt,reggel-este cicizett,este cicin aludt el.Egyszercsak egy-egy este nem kellett a cici,csak a cumi és tettem az ágyba aludni,azt hittem nagyon bevacsizott,ez egy héten kb 4 este,aztán köv héten már egyáltalán nem kellett este cici,sőt majdnem sírt,ha megkínáltam,így azt el is hagytuk-bár megkönnyebültem,féltem,h is lesz majd,hiszen azon aludt el,de simán elalszik,beteszem az ágyába és szunyál is.Ekkor még reggel szopizott,majd rá két hétre már reggel se kell.Semmi előzmény nem volt.

Barátnőmnél előzmény nélkül 8 hósan nem kérte a cicit a kisfia,pár napig nem kínálta,ismét megpróbálta hátha,de akkor se fogadta el.

Milyen idős a kicsid?

2011. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 hónapos. Este újabban nagyon gyorsan végez, 2-3 perc és nem kell neki több. Lehet, hogy nemsokára egyáltalán nem kell majd neki?
2011. aug. 11. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vok,az is lehet,h nem kell majd neki,de hát 14 hónapig szopizott,az tök jó :) !!!Vagy csak már olyan ügyi,h sitty-sutty kiszopizza amit kér!Fiam hónapokig nagyon gyors volt és csak utána hagyta el.De hidd el SOKKAL jobb,ha neki nem kell már,mint te veszed el tőle előbb-utóbb!
2011. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!