Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babának jöhet...

16 hónapos babának jöhet olyan foga ami nagyon fájhat neki?

Figyelt kérdés
Már 9 fog van, nem nagyon volt eddig problémánk, elég jól viselte. Mostanában nem eszik, alig bírok valamit beletuszkolni, max tápszert, pedig erről már leszokóban voltunk. Nagyon nyűglődik, rettenetesen hisztis.
2011. márc. 18. 09:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem írtam, hogy amit eddig megevett azt most szétdobálja, és ütögeti a fejét hol a kezével, hol a kanapéba, vagy ahol éri (volt már a járólapon is)
2011. márc. 18. 09:25
 2/6 anonim ***** válasza:
A rágók és a szemfogak is eléggé fájnak. Kisfiam jól viselte az első 8 fogat, aztán a rágókkal kicsit megszenvedtünk, most meg a szemfogak készülődnek, na ez cifra lesz... :((
2011. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nalunk is az elso 8 foggal kulonosebb gond nem volt. Most jon neki egyszerre a 4 rago es alul a ket szemfog. Ezekkel mar volt fajdalma. Dentinox-al kenjuk, nekunk bevalt. Lazas is lett. Most 13,5 honapos.

Szoval siman lehet a fogatol nektek is!! Kitartast!!!

2011. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, és úgy tapasztaltam a kisfiamnál, hogy a szemfogak fájnak a legjobban. A rágófogait meg sem érezte.
2011. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16 fogunk van, ebből a 5. és a 13. ordításos estével telt, krokodil könnyek, a kezét a szája elé tett és szinte úgy sírt: ajjjajjajj. 3-an álltuk körbe a gyereket és kézről kézre kéredzkedett.

Gyerekenként változó. Fájdalomcsillapítót ajánlok és a Denitnox gélt(kamillás és zsibbasztó)

2011. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kicsit nyammog a dentinoxon és folytatja.

Egyébként most meg alszik. Felborult teljesen a napirend.

Huhh..és még jön majd a többi fogacska......

Nyilván csak ez lesz a kiváltó ok. Vettem neki fájdalomcsillapító kúpot, a kanalast kiköpi vagy kihányja. Teljesen kifordult magából szegénykém....

2011. márc. 18. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!