Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a tápszerek keveréséről? Ha és nem Ha-t össz lehet keverni? Két márkát, pl 2 kanál Beba,4 kanál Mildibé?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért akarod keverni?
2011. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, bár nekünk nem vált be a HA-s miatt. Akármilyen keveset is raktam a simába, a HA-s keserű ízét így is kiérezte belőle, úgyhogy egy bontott csomagot dobhattam ki, később meg a bontatlant elajándékoztam olyannak, akinek a babája elfogadta azt. Az enyém túl finnyás volt erre.
2011. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Össze lehet keverni, de nincs értelme. Én mindíg az akciós tápokat vettem, tehát hol ezt kapta, hol amazt. De nem kevertem, legfeljebb amikor az edénykét feltöltöttem, akkor az alján maradt pár kanálka a másikból. Végül maradtam a Mildibénél, az a legolcsóbb és a babám is szerette.
2011. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szokás csak keverni, ha át akarod szoktatni egyikről a másikra.
2011. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én keverem a HA és nem HA tápszert, ugyanazt a márkát. Le akartam szoktatni a HA-ról a kisfiamat, de nem kellett neki a sima. Nem akartam kidobni a sima tápszert, mert elég drága, így viszont elfogy az is.
2011. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!