Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak jó étvágyú 1 éves...

Mit adjak jó étvágyú 1 éves fiamnak vacsorára, hogy ne kelljen éjszaka? Tápszert nem fogadja el. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Most így csinálom: Ebéd 2 körül: főzi hússal, jó nagy adag. Uzsonna fél 6-6 között: ugyanaz, mint ebédre, csak picivel kevesebb is elég. Fél 8 körül kb. 120 ml vízhez kevert 3-4 evőkanál tejpép. Fürdés után még szopizik, úgy tippelem, hogy olyan 100 ml körüli mennyiséget. És 5 óra körül mindig felkel. Cseréljem fel az uzsit a vacsorával, vagy adjak több tejpépet, de amikor ezt adom, nem is szokott éhes lenni, hisz nem sokkal előtte uzsizott.
2011. márc. 18. 17:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vok,én uzsira gyümit,joghurtot,saját túrókrémet szoktam adni.Bár az én picim nem tízóraizik.Szerintem kis kenyeret,kalácsot is adhatsz.
2011. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!