Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babádat mikor...

7-8 hónapos babádat mikor fürdeted? Fürdés után bealszik vagy még megeszi a vacsiját? Volt e változás az utóbbi napokban a napi rutinba?

Figyelt kérdés

Az én babám 7 hónapos pont ma. A múlt hétig az utolsó evése fél 8 és 8 között volt. Ezután fürdés és kb 9 felé bealudt. Délelőtt eddig aludt 1 órát, délután 1,5-2 órát.


Most hamarabb kel 1 órával. Eddig fél nyolckor kelt, most fél hétkor. Délelőtt 1 órát alszik még mindig, de délután több órát, ma például 4-et. Ma megbírta várni a vacsi idejét, mondjuk nem csoda 4 óra alvás után. De az elmúlt 5 napban már hét körül kiakadt és nem tudtuk se megfürdetni, sem megetetni. Fog ez változni, vagy ez fog állandósulni? A mostani változékony időjárás befolyásolhatja?


2011. márc. 18. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Befolyásolhatja az időjárás nálunk is bekavart kicsit de neked kell változtatni húzni az időket az alvás-ébrenlét között nem azt várni hogy változzon.


A délelőtti alvást valahogy ki kellene szerintem iktatni és áttenni dél körülre így a délutáni is rövidebb lenne fürdésre meg elfáradna és jót aludni, egyébként is nem is szeretted volna soha a déli alvást beállítani? Vagy neked így volt jó ahogy most van?


Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak 7-kor fürdetem fél8 8-kor vacsizik játszik még egy kicsit 9-kor ágyba teszem és ott akkor alszik el amikor akar már nem szólunk hozzá. Változó hogy mikor de egyszercsak elalszik magától.

2011. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám kedden lesz 7 hónapos. Eddig ő is délelőtt 1, délután 1,5-2 órát aludt, most pár napja délelőtt "üti" ki magát hamarabb, és minden jön emiatt előre kb. 1 órával. Én a jövőheti óraátállításra gondolok, hogy ez jól fog jönni.
2011. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hós a kisfiam, ő fél 6 körül eszik valami kanalasat (ma pl. gyümölcsös rizspépet), 7-kor fürdik, fél 8-kor szopizik, legkésőbb 8-kor alszik.
2011. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

21.33-asnak:

Eddig akkor aludt a fiam, amikor ő akart. Nem húztam nyúztam alkalmazkodtam az ő életritmusához. Nem tudom, hogy a te babád, hogy van vele, de az enyém ha aludni akar akkor én csinálhatok vele bármit ő akkor is bealszik.

Örülj neki, hogy sikerült már a déli alvásra rászoktatni a babád. De! Légyszi ne báts meg másokat akinek még ez nem jött össze.

A kérdésem óta visszatértünk a régi kerékvágásba.

2011. márc. 22. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, hogy válaszoltam, már bánom, nem érzem hogy bántót írtam volna, csak a véleményem osztottam meg. A kérdéseim bántottak? Nem annak szántam pusztán csak fel akartam vázolni, SZERINTEM mi a jó! Ha nem tudod elfogadni más tapasztalatát akkor miért írsz ki kérdést? Gondolhatod, hogy nem vagyunk egyformák és a gyerekeink is mások ez csak egy ötlet volt senki nem mondta hogy fogadd is meg...
2011. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!