Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom már ezeket majdnem...

Adhatom már ezeket majdnem 8hónaposomnak?

Figyelt kérdés
ma vettem pár üveges bébiételt,tökfőzelék(8hótól),joghurtos gyümik,(7hótól)és vadas marhahúsos rizzsel(8hótól).Lehet adni már neki?Még nem evett joghurtot,akkor is?
2011. márc. 19. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Adhatod, ha nem teszik neki, ugysem kéri.
2011. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én tejszármazékokat csak 10 hótól fogok, mert ezt tanácsolta az orvos. a tökfőzelék biztosan jó, lányom 7 hótól eszi, marhahúst lehet 8 hótól, de én később fogok adni.


nálunk a nagy kedvenc a cukkini, brokkoli, répa.

szintén 8 hós

2011. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adhatod neki!Enyém most lesz pár nap mulva 8honapos én natur joghurtot adok neki ugy hogy gyümit turmixolok és bele rakom a joghurtot pár napja kapot fél turot gyümit és joghurtot turmixolva..tököt nyugodtan bár én magam fözök neki 3dik baba ö rizst is simán lehet neki adni!ilyenkor már napi 2szer kell fözeléket
2011. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,azóta már 16hónapos nagyfiú :) mindenevő szerencsére,14kg :) Köszi azért a választ! :)
2011. nov. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!