Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. A kisfiam 1éves és...

S. O. S. A kisfiam 1éves és egy ideje rászokott arra hogy élszaka 1-ig ébren van és délelőtt 11-kor ébred. Mit csináljak? Hogy tudom vissza szoktatni a normális alvásra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Keltsd fel 8 magasságában, és du 5után már ne hagy elaludni!Nálunk ugyan ez volt!Mi így oldottuk meg!Nem kellett 1hét, és minden a normál kerékvágásba ment!
2011. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld egy kicsit lefárasztani,kelts fel hamarabb.
2011. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*keltsd
2011. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen, hogy elcsúszunk. Napközben szoktad altatni?

Én ilyenkor hagyom délelőtt aludni ameddig akar, de napközben már nem fektetem le, inkább este előbb alszik, és másnapra helyreáll a rend.

2011. márc. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
11kor kel fel és 15kor meg olyan 19körül alszik fél órát,órát.Az a baj ha álmos pillanatok alatt elalszik.Ha meg picit alszik és felébresztem kibírhatatlanul HISZTIS!Mindenki azt mondja azért mert így szoktattam,de én nem szoktattam arra hogy éjjel 1kor még játszon a kulimáz sötétbe.:( De mindenkinek nagyon szépen köszönöm
2011. márc. 21. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ilyenkor délután ébren tartani, játssz vele valamit, menjetek sétálni, hosszú fürdés este, és legkésőbb 6kor fektesd le rendesen aludni.
2011. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Az a baj hogy a férjem 20.00-23.30-ig dolgozik és amint belép az ajtón a fiamnak már ki is nyílik a szeme,pedig halkan jön be és 1-2ig nem is tudom vissza altatni.
2011. márc. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!