Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek hogy ne legyen beteg?

Mit tehetek hogy ne legyen beteg?

Figyelt kérdés

9 hós babámnak folyik az orra. Remélem nem lesz beteg, tehetek valamit hogy tényleg ne legyen??

Levegőn sokat vagyok vele, amikor csak engedi az idő!!!


2011. márc. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szellőztess sokat otthon is.

Szívd sűrűn az orrát, mert onnan megy tovább a fülre, ha nincs rendesen "kitisztítva".

talán az is segít vmit ha etetéseknél a magasabb c vitamin tartalmú gyümölcsöt adod neki most.Sóoldatos párologtatás éjjel.

Az a baj, ha már benne van a szervezetében nem nagyon lehet mit csinálni.Drukkolok!

2011. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!!!!!! :)))))

Melyek azok a gyümölcsök???

2011. márc. 20. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

Ezzel a kérdéssel megfogtál, mert mi még csak most kezdtük nem rég a hozzátáplálást, és nem tudom hogy egy 9 hós mit ehet.

De szerintem adj neki most több almát mindenképp.A többinek nézz utána neten, biztos találsz olyan cikket.:))))

2011. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ az almát nagyon szereti szerencsére!!!!

Nagyon nagyon aranyos vagy, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!! :))))

2011. márc. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!