Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka rajtam...

Van itt olyan anyuka rajtam kívül, akinek nem segít a férje a gyermeknevelésben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
nem tudnád rávenni valahogy?ez nem valami szép dolog tőlle neked is jár a segítség
2009. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van...nekem sem segitett és ez probléma volt neki igy hát elköltözött...Na de sebaj megoldom én egyedül is...5 hos kislány anyukája
2009. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
minden elismerésem tényleg én sokszor úgy érzem meghalnék ha egyedül a férjem nélkül
2009. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rávenni...?Azt mondja: Jó, majd elmegy munkanélkülire, és akkor velünk lesz. Milyen szöveg ez?
2009. febr. 23. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

peersze hogy van!

az enyem segit.

3 honapos a lanykank.

Pelenkazik ha megkerem, mindig egyutt furdetunk, bofiztet, altat, seteltat... barmit, persze amikor itthon van.

Amellett takarit, elmosogat, keszit kajat, na persze erossen igenyli ezek utan a dicseretet.

Egy hianyossaga van...nincs hajtasija...ugyhogy o ul hatul a babaval a kocsiban. De igy is jo.

2009. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
lehet azért mondja mert fáradt vagy kimerült és emiatt mérges mert nem tud veletk lenni nem?
2009. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van valami mélyebb oka az indokának. Próbáld meg egy nyugodt este megbeszélni vele, amikor babóca alszik.

Szerencsére az én férjem is dolgozik, de mindenből kiveszi a részét, amikor hazaér (pl. ő eteti este, közös a fürcsi), és nem teherként fogja fel, hanem egy család vagyunk.

Esetleg próbáld meg a pároddal megértetni, hogy ilyenkor van lehetőségetek közös programra, és a baba is élvezni fogja. Egyébként kimarad a felcseperedésből, és azt utólag nem tudja pótolni.

2009. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nagyon sok olyan férj van. Csak általában ezt nem reklámozza senki.
2009. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

Nálunk a fö a számítógép.Ugyan ez a szöveg:)

Kitarás.Elöbb utóbb könnyebb lessz.

Nekem sencsen senki.Külföldön e´lünk,a szüleim 1000km re laknak.Anyósomékkal ritkán találkozunk.Ök 50km re laknak. a férjem egész nap dolgozik,aztán este TRAVIAN!!!!!

csak ketten vagyunk egész nap.

Menyi idös a babád??

A lányom 13 hónapos lessz.

Ha gondolod írj privit.

2009. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem segít a párom a pici ellátásában. Fürdetni nem mer, pelenkázni nem akar, szoptatni meg nem tud. :-)

De nagyon jól eljátszanak együtt. Nekem ez is elég egyenlőre, majd ha nagyobb lesz a Kiscsávó (most 5 hós), akkor szerintem apa is jobban tud majd vele mit kezdeni.

2009. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!